Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rękawica z Prestą, wytarcie i z braku czasu tylko psiknięcie SW20 Scholla. W środku szybkie przetarcie APC i Pink Sheen na to. Szybki GCC, plastiki i gumy Nielsen ;)

Można jechać bo wcześniej gnóóóój... I jeszcze nową ramkę założyłem z przodu (docelowo nity, ale potrzebowałem zamontować a stara się rozleciała).

 

qoqCh.jpg?1

 

uLYcI.jpg?1

 

9prPy.jpg?1

 

Rm23G.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawica z Prestą, wytarcie i z braku czasu tylko psiknięcie SW20 Scholla. W środku szybkie przetarcie APC i Pink Sheen na to. Szybki GCC, plastiki i gumy Nielsen ;)

Można jechać bo wcześniej gnóóóój... I jeszcze nową ramkę założyłem z przodu (docelowo nity, ale potrzebowałem zamontować a stara się rozleciała).

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

Fajny,fajny ,jak tam jakieś ,tachoVideo jak to 1,1 idzie, już były ? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny,fajny ,jak tam jakieś ,tachoVideo jak to 1,1 idzie, już były ? 8-)
Do setki ma tyle że zdąże piwo wypić :mrgreen:

Stoi w garażu i od czasu co czasu sobie jeżdze jak ładnie np. wczoraj czy dziś ;)

To sprawnie pijesz :-]

Byłby z Ciebie dobry zawodnik do Flunky Ball :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaję Ci ja sobie rano o 8.00, wychodzę po bułeczki i widzę padliszcze całe bielutkie i oszronione... Szybka decyzja i wóz przestawiony w "cieplejsze" i osłonecznione miejsce. Wczorajsze prognozy to słonecznie i +2* a tu termometr w wozie -6* :( No nic poczekamy...

 

Godz. 11.00, temperatura +1*, samochód odszroniony i prawie suchy, ekwipunek detailera amatora w bagażniku, dwa wiadra z ciepłą wodą i sru na włościa do teściów.

 

Pacjent przed kuracją, myty ostatni raz 17 listopada:

 

img7362bf.jpg

img7363v.jpg

img7364o.jpg

img7365i.jpg

img7366ph.jpg

img7367b.jpg

 

Na początek Marolex (dwa filce czerwone od MM.MM) + Magi (40ml/1l) i pianowanko. Piana spokojnie sobie poleżała 20 minut, nie zamarzała na szczęście:

 

img7368o.jpg

img7369c.jpg

img7370p.jpg

img7373to.jpg

 

Po spłukaniu:

 

img7375g.jpg

img7377vj.jpg

img7379o.jpg

 

Następnie dwa wiadra z SG Orange, płukanie i... Cuś tam w kilku miejscach jeszcze ledwo FK1000 siedzi:

 

img7380x.jpg

img7382bo.jpg

img7383d.jpg

 

 

 

Szybka decyzja i.... C.D. tutaj ---> http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 961#321961

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odwiezone przed jutrzejsza trasa sylwestrowa.

1.Pianowanie gloria z magi

2. Szybkie 2 wiadereczka z zymolem auto wash i rekawica car pro.

3.wysuszenie i na to Field glaze (mimo podziemnego garazu unosil sie wszedzie jego zapach :-] )

Na oponki enurance i delikatne przetarcie srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LFA... :cry: Miałeś okazję posłuchać motorowni powyżej 5tyś obr? :evil:

Generalnie jak wrażenia? Jakość spasowania, materiały itd? :o

 

Co do dźwięku silnika hmm... No kurcze, nigdy nie słyszałem czegoś podobnego. Kilkukrotnie na różnych trybach jazdy testowany był dźwięk. Rewelacja. Ciekawostką jest to, że cały wydech został zaprojektowany przez dobrze znaną nam firme YAMAHA.

Co do jakości wykończenia, nie znalazłem narazie nic co by mi nie pasowało. Widać, że wsiada sie do samochodu z wysokiej półki. Spasowanie elementów, wszystko Handbuilt. Produkcja 1 egzemplarza może trwać nawet 6-8 miesięcy więc wszystko świetnie spasowane. Każda śrubka ma wygrawerowany napis Lexus.

Ogólnie fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LF-A zupełnie nie zrobił na mnie wrażenia. Ale ta sztuka ( bo nowa ) wygląda tak jak powinna w środku :good:

 

Obrazek

 

Geno, dla sprostowania, to zdjęcie jedynego testowego egzemplarza, który trafiając do Polski, miał prawie 60 tys. na liczniku. Samochód zwiedził cały świat, pojawiając sie w testach, programach motoryzacyjny, był w większości salonów Lexusa na świecie.

Tak więc przez wnętrze samochodu dziennie przewinęło się pewnie prawie 200 osób a może i więcej. Jak na fotele w które wpadasz, i ciężko z nich wyjść myślę, że nie jest to zły wynik.

Co do "upalania" samochodu, to proszę mi przybliżyć definicje tego słowa. Postaram sie odpowiedzieć na pytanie, czy to co było robione z tym samochodem mieści się w tej definicji.

Widze, że moja króciutka fotorelacja została negatywnie odebrana poprzez niektóre osoby, jako element chwalenia się i wywyższania.

Myślałem, że wrzucenie takich zdjęć do tematu, jakoś zaintryguje i ucieszy, ale widze, że niestety tak nie jest.

Dlatego ja, swoim zdaniem stwierdzam tak, że całkiem fajnie jest przygotować, zabezpieczyć i dbać o taki nietuzinkowy samochód. Dla mnie, było to fajne przeżycie i się z tego ciesze.

Dziękuje za uwagę , pozdrawiam "hejterów i mieszaczy"

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Szybka zegarow: Koch Antihologram na niebieskim 3M

Plastiki: Z Vinyl Conditioner

Szyby od srodka: AG Glass Polish

Kierownica: SV Leather Cleaner i Z Treat

Uszczelki: SV Seal Feed

Wneki: Meg's Last Touch

 

:)

 

1356886458489.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem pozycyjne na OSRAM Cool Blue INTENSE w5w i mam nadzieje że długo będą świecić bo wymiana w ibizie 6L pozycyjnych przy silniku diesla jest naprawdę uciążliwa

 

2854389959

 

porównanie 50/50

P1040865a.jpg

 

i efekt koncowy

P1040869a.jpg

 

Ibiza już gotowa na wjazd do Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.