Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę wszystko w normie, że nie tylko ja bezdotyk odwiedziłem dzisiaj :D

 

mi żona powiedziała że jestem wariatem by w pierwsze święto jechać na myjnię... ale się zdziwiła ilu takich wariatów jest jak zobaczyła kolejkę na bezdotyku

 

Swojej kobiecie nawet nie mówiłem dla spokoju, a z domu cichaczem z marolexem się wymknąłem. A na bezdotyku u mnie też ruch spory właśnie. W sumie warunki idealne, ciepło, asfalt zaczyna przesychać, grzech nie wykorzystać. :D

Z myciem czekam do czwartku bo z całym zestawem nie da się po cichu wyjść :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Poznaniu ładna=bezdeszczowa i temperaturka na + więc udało się w końcu umyć na bezdotyku:) VP NSF+płukanie+2 wiaderka+zdemineralizowana(z osuszaczem:D)+wycieranie+QD:) nawet nieźle poszło a i nikt mnie nie zjadł za to że zajmowałem jedno stanowisko:Pniestety zdjęć brak bo było już ciemno ale możecie wierzyć że w końcu lew odzyskał ameliniowy kolor:P Widzę że nie ja jedyny dzisiaj miałem misje odszcurzania:P Na szczęście moja dziewczyna w bezpiecznej odległości ode mnie więc nie było problemu chociaż się przyznałem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie senior oznajmił, że korzystając z dodatnich temperatur, zmontuje na działeczce zdemontowany na zimę wodomierz i zrobimy w sobotę mycie wozów z prawdziwego zdarzenia :D Pierniczę bezdotyki....

 

a nie lepiej najpierw umyć a później wodomierz założyć? :o:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie senior oznajmił, że korzystając z dodatnich temperatur, zmontuje na działeczce zdemontowany na zimę wodomierz i zrobimy w sobotę mycie wozów z prawdziwego zdarzenia :D Pierniczę bezdotyki....

 

a nie lepiej najpierw umyć a później wodomierz założyć? :o:-]

 

Jak to mówią: Nie ucz ojca dzieci robić :D

W wodociągach pracuję :-]

 

Z drugiej strony te kombinacje nie przejdą. Główny zaplombowany jest u sąsiada, a nasze są jako podzielniki. Taka z niego menda, że nie da się oszukać, a i jego trzeba kontrolować. A zważywszy na to, że pewnie będzie siedział w swoim garażu (toż to jego drugi dom), to lepiej, że będzie założony, a te pół kubika to nie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty rodzicowóz na bezdotyku, coś się domyło, ale bez szału:

Shiny Garage z Marolexa

Szyby Glass Shine od 4nano

Kołpaxy Tenzi Green

Środek AF

 

A i poznany kolega z forum. Kolego z Mazdy jak możesz to PW, bo nicku nie pamiętam. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.