Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rano VP Neutral Snow Foam z gorącą wodą + marolex później mycie na dwa wiadra, suszenie, VP CITRUS BLING , uszczelki wymyte APC i zabezpieczone - trasa ok 300km i tylko lekko się przybrudził na dolnych partiach a spodziewałem się duuużo bardziej upierdzielonego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem myć drugie auto, tylko sąsiadka troche narzekała, że jak jej przez noc zamarznie to co spłynęło z mojego podjazdu do niej (jest lekko niżej) to rano bedzie piruety robić zanim dojdzie do auta.

Mycie oczywiście na dwia wiaderka, wcześniej mix z glorii 15ml VP NSF, oraz 15ml Magi.

Wytarte flafikiem i zaraz jak trochę odsapnę poleci Last Touch. Uszczelki na wszelki wypadek nasmarowane budżetowym Uszczelka od Autoland (zostało mi tego trochę to szkoda wywalać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nieobecnosc starszych (marudziliby ze zakatarzony laze a auto bede pucowal) postanowilem ogarnac srodek Focusa ;) Zgrubsza odkurzylem, deske przelecialem APC Cyclone 1:5, szyby wyczyscilem Megsem GCC (rozcienczonym 1:10 of kors:) na plastiki polecial Nielsen Finesse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.