Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja wymyłem za piątke na bezdotyku. Elegancko, grzana podłoga, piana. Potem parking na Malcie i w jakieś 1,5 godzinki zdąrzyło wyschąć. W między czasie wszystkie szyby przetarłem, uszczelki i wnęki. Po 1,5h przyszedłem, otwieram auto bez większych problemów, ale słyszę "chrup!". Ups. Ciekawe co to. Ograniczik się rozwalił :( Prycha i strzela oraz ma luz... Ciekawe co mu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale zycie myslalem ze jak 1.6 to 316 a jak 1.8 to 318

W latach 90tych tak było z BMW ze znaczek mowił jaka pojemność, teraz tak pomieszali i pozmieniali, że trzeba być obeznanym w marce żeby po znaczku wiedzieć jaki silnik siedzi w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe PSB :D (zdjęcie robione pianownicą)

Może nie do końca samochód, ale też się fajnie jeździ. :) Nie ma szajnu bo lakier matowy.

Na oponach Megs Endurance

Na lakierze i "felgach" FK Hi temp 1000

Siodełko Duragloss Vinyl&leather

20121215140926.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Łącznik elastyczny wydechu

2. Filtr oleju Mann

3. Filtr powietrza Mann

4. Olej Millers Oils CFS 10W40

5. Świeży płyn chłodniczy do -37 na bazie MIllers Oils Alpine Antifreeze Extend

 

jeszcze mycie, bliżej świąt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka 10ml VP Citrus pre-wash,20ml VP NSW i 20ml AB Purple na 2L gorącej wody w marolexie z lancą.. ależ ten brud(miesięczny)spływał :-]

Później mycie VP Poseidon, wytarty w garażu do sucha,umyte szybki wew i zew i QD VP CB 1:5.

Ależ ona czysta :mrgreen: jutro nie wyjadę bo ma być w plusie.. poczekam ile mogę na mrozy :-]

 

aha.. nakładane 2-3.listopada, 2 warstwy FK1000 na IPA trzyma jak zły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 wiadra z lusso, poszedł ręcznik waflowy sonusa x 2. Uszczelki przetarte 1z. Plastiki wew zymol vinyl, skora duragloss 221, plastiki zew diosysus trim glitz, silnik zabezpieczony 303, opony zymol tyre, nadkola barebones i qd w postaci chemical guys extreme qd. Wnęki dzwi psiknięte optimum car wax i dywaniki gumowe apc + 303 i tak zeszło mi ponad 4h :D ale jak widze że już deszcz pada to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie na bezdotyku po około 3 tyg. a auto tak brudne, że aż się zdziwiłem, że mam tak jasny kolor (srebrny) po umyciu. Miesięczny wosk FK 1000p robi mega robotę, bo wszystko zeszło bez problemu i widziałem piękne kropelki podczas popołudniowych opadów deszczu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunga,

robi to co ma robic czyli ładnie nabłyszcza nadkola, zdecydowanie polecam :) są czarne jak nowe tak samo jak i sprężyny które w rav4 można również zabezpieczyc jak i osłone silnika :good:

Sparco,

polecam, polecam. Miałem oba w przezroczystej i bałej buteleczce. Jak chcesz mniejszy mat to przecierasz fibrą po paru minutach a ja nakładam na aplikator zymola i nic nie robie tylko długie przejazdy do wykończenia. Jest mega wydajny, moj nr1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.