Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno bez zdjec sie nie liczy ;) , tak wiec...

:good:

Ale ile razy widzę,albo oglądam swój woreczek od husarii,to mam wrażenie,że bez tej znaczki byłoby lepiej...Wygląda trochę tandetnie,jak naszywka na czapce gimbazy z ,,Marią" :D

Już nawet zapach przeżyłem,ale to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacek, jo Cie prosza. Marmur to na dno kanału się nadaje, całość się wyłoży dywanami, które co robotę będą zmieniane na nowe. A na ściany tak jak piszesz - egzotyczne drewno i kamień.

 

Zmiażdżyłeś system, Griffe.

 

gdybyś potrzebował egzotyczne drewno to daj znać, kilka skrzynek po pomarańczach i bananach się znajdzie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, jo Cie prosza. Marmur to na dno kanału się nadaje, całość się wyłoży dywanami, które co robotę będą zmieniane na nowe. A na ściany tak jak piszesz - egzotyczne drewno i kamień.

 

Zmiażdżyłeś system, Griffe.

 

gdybyś potrzebował egzotyczne drewno to daj znać, kilka skrzynek po pomarańczach i bananach się znajdzie... :P

 

Zasmarkalem monitor, padlem :lol::good:

 

RS6 stoi w garazu, nie smiga, peknieta felga - uroki polskich drog...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten dział, nie wiem, ale chce się upewnić, że mam do wymiany termostat:

objjawy:

w trasie dół chłodnicy zimny, góra letnia,

na postoju wszystko ok, oba węże ciepłe.

Termostat? :) w moim mniemaniu zaciął się w pozycji otwartej i pęd powietrza w trasie schładza płyn, dobrze pojmuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy i mnie to nie trafiło, bo wczoraj nie chciał się do końca zagrzać w trasie do domu.

 

W temacie - zamówione dywaniki welur na lato i nowy filtr kabinowy. A u kumpla już czeka wkład lusterka, bo grzanie od strony kierowcy postanowiło się wysrać ;)

 

f05ffbd72e25f1a31bf1bb82f1cee847.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, na allegro za 180zł są. znalazłem sklep internetowy gdzie skonfigurowałem sobie z najgrubszego weluru z obszyciem czymś w stylu nubuku, mają pod spodem rzep- koszt 200zł.

jak kupiłem auto to były welurowe które wokoło mają wszyty rzep przez co bardzo dobrze przylegają. szukałem firmy w necie, bo pod spodem jest naklejka, ale niestety nie znalazłem :/ a przedni był przetarty więc trzeba było cały przód wyrzucić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie po raz pierwszy od 2-3 tygodni:

- bezdotyk: Gloria x 2, Marolex x 1, Magi Foam i VP Neutral PH + długie spłukiwanie :D,

- garaż: mycie "rinseless" na dwa wiadra DG 932- nawet dało radę, po raz kolejny zauważam dużą siłę mycia (dach, maska, klapa, szyby itd. myłem na raz i wiaderka prawie były czyste, ale przy dolnych partiach widać było jak spływający z górnych partii szampon spływając "myje" bardzo brudne miejsca. Dolne partie myłem na 2-3 razy. Używałem ok. 5 ręczników, żeby było bezpiecznie, i praktycznie do końca pozostawały czyste- jak przy normalnym myciu :good: ). Jedyne co mi trochę nie pasowało- ostatnio myłem przykurzone auto DG 932 latem i zdecydowanie szybciej szampon odparowywał z lakieru po osuszeniu- teraz trwało to trochę dłużej (temp. w garażu tylko trochę na plusie), ale i przy tradycyjnym myciu dobrym szamponem w takiej temperaturze też nie jest tak przyjemnie jak w temperaturze pokojowej, więc przyjąłem to na luzie ;) . Bezpieczeństwo takiego mycia (mocny prewash + rinseless) oceniam podobnie do tradycyjnego- myłem auto świecąc halogenem i na bieżąco kontrolując czy nie dzieje się coś złego ;) a w garażu nie miałem przynajmniej kłopotu z "tonięciem" czy dużą wilgocią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda i czas pozwolił na umycie moich letnich felg i opon

 

Woda + Szampon Siny Garage

Gąbka

Płyn z Aldika niebieski do wyszorowania opon jako All in One ;)

Valet Pro Tar Remover

 

i dzień sie skończył

 

za jakiś czas muszę wyglinkowac i odtłuścić IPA i na to

położyć Wolf CHemiclas NANO RIM Sealant

 

kilka fotek z dzisiejszego krótkiego przygotowania felg

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Jakie fajne ciężarki na felgach?

gdzie takie dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.