Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Thomas207, są takie rurkowe ? :-]

 

szukam czegoś do wnętrza bo teraz mam ledy ale święcą za niebiesko i za ciemno.... :dontknow:

 

Osram również wypuścił serie LED W5W i C5W http://allegro.pl/osram-c5w-c10w-ledriv ... 30683.html coś takiego. Proponuję abyś poszukał ich np. w Saturnie bo stoja w nich stanowiska z produktami Osrama i ostatnio właśnie zwróciłem uwagę na te LEDy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uri90, tylko się za bardzo nie przygladaj bo w realu moze nie być tak idealnie jak na fotkach

to tak jak u mnie mimo korekty w lecie. wystarczy, że raz oddasz auto do mechanika i wszysko psu w d.pe . mi w aso umyli to wystarczy, potem oddalem do mechanika to specjalnie czystego oddalem , a mimo to sie gdzieś wyocierał o niego i są rysy:/ o kropkach srebrzanki na klapie juz gdzieś wspominałem :thumbdown: tak to jest z czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram również wypuścił serie LED W5W i C5W http://allegro.pl/osram-c...2776230683.html coś takiego. Proponuję abyś poszukał ich np. w Saturnie bo stoja w nich stanowiska z produktami Osrama i ostatnio właśnie zwróciłem uwagę na te LEDy

 

Wiem, widzialem, ze sa tez wersje 4000k W5W. Ale nie mam pewnosci, ze sie beda z CANem dogadywac, wiec wole zostac przy sprawdzonym juz Philipsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, fakt mam takie warunki i jest to duża wygoda, ale spoko jeśli teraz nie masz warunków to może w niedalekiej przyszłości będą jeszcze lepsze ;)

 

Wszystkim się maska podoba a to właśnie tylko na niej Glasur siedzi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję jeździć samochodem z mocno przyciemnionymi szybami i wieczorem cofanie jest bardzo męczące... :/ Kojak straszna różnica lakieru między drzwiami. Co do cen paliwa od znajomej pracującej na stacji ponoć mają spaść, ale ile w tym prawdy to ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba dość niewygodnie się tak jeździ

dlaczego niewygodnie? z środka normalnie widać;) też użytkuje auto na takich szybach i nie zauważyłem znacznej różnicy ;)

 

wojtas88 gdzie kupiłeś te ledy z A5?

 

http://allegro.pl/oryg-lampki-rejestrac ... 64245.html Ale oczywiście można kupić w ASO normalnie. Pochodzą z poliftowego A5 Cabrio. 4H0 943 021 i 4H0 943 022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ma tylne szyby mocną folią zrobione to napewno tak jest, tu się zgodzę. Ja natomiast miałem na myśli przednie szyby i mnie to nie przeszkadza w niczym

wojtas88 dzięki za linka ;) muszę takie audi wyszukać i obczaić jak to świeci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ma tylne szyby mocną folią zrobione to napewno tak jest, tu się zgodzę. Ja natomiast miałem na myśli przednie szyby i mnie to nie przeszkadza w niczym

wojtas88 dzięki za linka ;) muszę takie audi wyszukać i obczaić jak to świeci :P

 

Nie ma sprawy :) Wstawilbym zdjecie ale nie mam a poza tym samochod mam poza domem :P Wiec dopiero po weekendzie a swieci bardzo ladnie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.