Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kamilgt, w katalogu philipsa mam z leda typ c5w jedynie "festoon LED T10,5x38 4000k lub 6000k". ja miałem chyba te 4000k i dawały one właśnie taką ciepłą barwe. a co do ciepłych/zimnych z innymi wtyczkami/adapterami to szukaj na allegro. Chiny robią wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, niestety we Wrocku z tego co wiem nie do dostania, ale robimy teraz mini grupowe zamówienie, więc jak coś to się dołączaj - oszczędzimy na wysyłce, a i może gościu taniej coś sprzeda. Te LEDy są najlepsze, idealnie się zgrywają barwą z xenonem 4300k no i pozostałe zalety jak napisał Thomas207.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, ja takich gratów szukam na ebayu, ale po wpisaniu "warm white led civic" wyskoczyło kilka pozycji :shock::shock::shock::shock: a jak na ebayu nie ma to nie ma nigdzie :D

 

no nic, w bagażniku zrobię jakąś listwę a w środku nie wiem co zrobić, żeby było więcej światła.... chyba kupie takie panele dopasowane do moich lampeczek:

 

Acura-Honda-LED-23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, wez takie: http://allegro.pl/zarowka-philips-c5w-f ... 72252.html z tej samej serii co ja mam tylko rurkowe. 4000k idealny kolor. Ewentualnie na motohid.pl jest spory wybor od 3800k (cieple) do 6000k (zimne).

 

snap, daj znac czy jestes chetny, bede zamawial dzis lub jutro pare kompletow tych LEDow, mozesz podlaczyc sie pod wysylke. Kosztuja 70 zl komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, coś tam można wybrać

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=warm ... m270.l1313

na allegro z ciepłych ledów to są tylko w5w lub z luźno puszczonymi kablami :/

musisz chyba szukać właśnie takich paneli lub kupić płytke, diody smd i samemu zrobić :-]

Thomas207, ale one nie mają 31mm, chyba, że Kamilowi sie coś pomyliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, oj tam co to za filozofia. włożyć ledy w dziury i zalutować :lol: a tak na serio widziałem gdzieś temat jak facet sam coś takiego robił i nie było to skomplikowane. musisz poszukać ewentualnie

daniel.ch7, zalogowany to może i nie, ale zarejestrowany tak :P no pamiętam, że wiedziałem jakieś renault na forum z modułami led. jak dla mnie było za jasno więc sie nie zainteresowałem tym bliżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ikonka przeciwmgielnych to taka aż zasyfiała wydaje się być

 

z tego co pamietam to w fokach taka po prostu jest i "tego nie pomalujesz" tzn nie umyjesz ;P

 

KeepeR, ładnie się świeci fajnie lakier wyszedł na zdjeciach :) bede wypatrywał w RZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie :)

 

uri90, tylko się za bardzo nie przygladaj bo w realu moze nie być tak idealnie jak na fotkach :D

 

Co prawda fotki zero obróbki ale światło itp robi swoje, poki co nie miałem czasu zrobić korekty wiec na żywo nie jest tak kolorowo ale napewno się wyróżnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba było chociaż tten zestaw umyć ;)

bo ikonka przeciwmgielnych to taka aż zasyfiała wydaje się być :P

No wiesz, posądzać kogoś z tego forum że nie wziął APC w takiej sytuacji do ręki to jak napluć do piwa ;). Wszystko było myte i to z obu stron, po prostu Ford tak to zrobił. Ten front jest prawie cały z mlecznego plastiku pomalowanego czarną teksturą, oczywiście poza kontrolkami. Dlatego świecą, zielone diody i już. Ale do kontrolek przeciwmgielnych są żółte diody a plastik jest przeźroczysty, dlatego kontrolka inaczej wygląda niż te "na górze".

 

Swoją droga idiotyczne miejsce, w Mondeo MK3 jest tak samo i łatwo włączyć te z przodu, jak się np zapala światła w momencie odwracania sie do cofania. A w dzień nie widać czy się dioda pali, zresztą zasłania to kierownica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.