Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Coś tak czuję :mrgreen:

No,ale musiałem przesmarować ;)

 

nie mogłeś się oprzeć zapachowi? :-]

Husaria poszła chociaż na EL?

"łyżeczkowanie" wyrównałeś?

 

:-] Ten zapach na powietrzu,nawet dość przyjemny się zrobił ;) ,aczkolwiek przed snem to jej nie wącham :kox:

EL nie użyte,bo była inna koncepcja.Auto to pełna swirli czarna 300Mka kolegi,UC wywiozłem do domu,500tkę ręcznie to stwierdziłem,że ciężki temat i skończyło się na niebieskim korku,miał iść butterWax na to,ale w ten spostrzegłem czarne pudełeczko :-]

Więc mówię partyzantka pełna :P

Łyżeczkowanie wciąż doskonale widoczne,aplikator może z 6 razy ,,zamoczyłem"

Wiem,wiem postąpiłem źle,ale i takie testy są potrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ten zapach na powietrzu,nawet dość przyjemny się zrobił ;) ,aczkolwiek przed snem to jej nie wącham :kox:

a różany zapach o którym pisze producent, wyczułeś? :o

bo ja się go jakoś nie mogłem doszukać ale może wosk musi się "przegryźć" :D:D:D

 

EL nie użyte,bo była inna koncepcja.Auto to pełna swirli czarna 300Mka kolegi,UC wywiozłem do domu,500tkę ręcznie to stwierdziłem,że ciężki temat i skończyło się na niebieskim korku,miał iść butterWax na to,ale w ten spostrzegłem czarne pudełeczko :-]

Więc mówię partyzantka pełna :P

Łyżeczkowanie wciąż doskonale widoczne,aplikator może z 6 razy ,,zamoczyłem"

Wiem,wiem postąpiłem źle,ale i takie testy są potrzebne :D

partyzantka jest super ale coś mi się wydaje że ten żołnierz zimy nie przeżyje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a różany zapach o którym pisze producent, wyczułeś?

 

Wyczuwałem mydełko+fg500,ale czy różane było to mydełko nie jestem w stanie powiedzieć,ale może coś być na rzeczy :-]

 

partyzantka jest super ale coś mi się wydaje że ten żołnierz zimy nie przeżyje

Ten żołnierz ma misję specjalną,ma ładnie wyglądać na oględzinach :D

A co trzeba przyznać,że auto znowu jest czarne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zarowki zamontowane mam przypadkowo, bo wczesniej kilka dni temu kupilem n stacji jakies zwykle lipne bo zarowka mi sie wieczorem przepalila i trzeba bylo jakos dojechac do domu (przepalona od strony kierowcy) a dzis podjechalem do mechanika zeby mi swiatla ustawil bo z przeciwka mi mrugali co chwile, wyjmuje zarowke a ona krzywa w srodku (chinski badziew), a ze mial cool blue to wzialem i zamontowalem.

W jednym zdaniu - roznica kolosalna, chociaz podczas deszczu pewnie je przeklne, ale co tam wszystkiego trzeba sprobowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.