Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymieniłem olej w golfie, filtr oleju i kabinowy. Zalałem zimowego płynu do spryskiwaczy. Znalazłem jakiś wyciek z chłodnicy (czasem po nocy pod samochodem było widać 2-3 krople płynu chłodzącego i ubywało ze zbiorniczka), trzeba coś z tym zrobić. I w końcu przymocowałem dobrze osłonę pod silnikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało po kiego gniota znaczyć opony kierunkowe PP, LP, PT, LT... Przecież wystarczy tylne lub przednie oznaczyć i wszystko wiadomo. Całe szczęście, że wewnątrz oznaczone. Swoją drogą kiedyś widziałem oznaczenie po stronie zewnętrznej "PRAWY PSZUT" :lol:

 

BTW niezłe porównanie... chyba zaopatrzę się przed wiosną w ten 4Nano Rim Protect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, ale że od wewnątrz to robią to mi to loto. Potem nie trzeba zerkać czy się dobrze założyło, co w skali całego dnia ma jakieś znaczenie dla wulkanizatora.

 

Pieruństwo jest wytrzymałe, chemia nie ruszyła za bardzo tych napisów. Grunt, że tu chłopaki od kół myślą i nie piszą na zewnątrz, dbają o schowanie ciężarków i umieją używać miedzianego ;):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieruństwo jest wytrzymałe, chemia nie ruszyła za bardzo tych napisów. Grunt, że tu chłopaki od kół myślą i nie piszą na zewnątrz, dbają o schowanie ciężarków i umieją używać miedzianego ;):good:

Najlepiej to pisać na bieżniku :) A te napisy rusza bez problemu Surfex - ostatnio się zorientowałem, gdy było już za późno i napis zmyty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te napisy rusza bez problemu Surfex

1:5 i szczotka nie podziałało. Tylko trochę. Prickbortem i Deconem omijałem, MAC pewnie by to zjadł bez mrugnięcia okiem. To nie jest taki pisak, jak te którymi handlarze opisują części? Swoją drogą uwielbiam np. zegary opisane na szybce albo plastiki ze środka opisane na wierzchu i fakturze. Zero pomyślunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakies tam zdj z galerji troche z du.. jakosc ale dobre chodz to:

 

55e59244ef86ba54med.jpg 3b338cf15b2e43b4med.jpg 33557933b9869d71med.jpg 32fb1d77af167b92med.jpg ab7758b82cf0b7a0med.jpg 9f79fed277d34f9bmed.jpg

 

takze cos takiego to wychodzi fajne wrazenia ogolnie auto zwraca uwage ze wzgledu na kola glebe srodek i lakier tylko te zderzaki ;d ale to sie niedlugo zmieni, ta wystawa dala mi energi do zmiany tych siwych badziewi...bedzie pakiet usa , czyli zupelnie inne zderzaki i obrysy w zderzaku przednim pozniej sie klape zmieni do kompletu z usa ale to sie zastanowie bo na klape mam inny pomysl ale to sie zobaczy jak go zrealizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po wczorajszym dokładnym myciu itp poszły 2 warstwy Megsa 16 na cleanerze wolfganga, szyby G3 + G5, uszczelki 303, opony Zymol Tyre, felgi ipa + megs 16. Dywaniki gumowe 303, wypolerowany wydech pasta mothersa, nadkola Chemical Guys Bare Bones a na plastiki zewnetrzne poszedł Valrtpro Dionysus trim glitz :)

Komora silnika ogarnięta 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka tygodni temu oryginalną tackę do bagażnika 160zł taniej niż w ASO, kolega minetoo mi odebrał a wczoraj na spocie w SNB ja odebrałem od niego 8-)

 

Dzisiaj tacka powędrowała do wanny, Valet Pro Interior APC + pędzelek VP :

 

20121125903.jpg

 

a tak prezentuje się w samochodzie:

 

20121125911.jpg

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Dodatkowo przy wkładaniu zauważyłem, że żarówka od podświetlenia bagażnika jest taka sama jak te, które mam w podświetleniu tablicy, więc wymieniłem ją na LED - kupiłem kiedyś więcej na wypadek gdyby się przepaliły ;)

 

marzy mi się jeszcze oryginalna siatka przytrzymująca bagaże, ale cena zabija :/ muszę znowu polować na okazję :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka akcja na bezdotyku z Marolexem, na opony Endurance i uszczelki przesmarowałem smarowidłem z Autolandu. Wypsikałem wnętrze zapachem Aroma, bo tak śmierdziały nowe dywaniki, że przedwczoraj z 4 godziny moczyły się w wannie i do dzisiaj leżały na balkonie, może coś pomoże. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.