Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maggot, na lakierze siedzi Husaria - za tydzień minie 2 miesiące od aplikacji :good: , proszek jej nie ściągnął...nie wiedziałem, że Elf jedzie z nabitą glorią bo bym poczekał...ale kilka kup niestety było więc musiałem działać ;) tym razem filmu nie było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Pavlik, wosk nie zszedł po proszku ?

Czy co tam masz na aucie, albo co to był za proszek ? :D

 

Te proszki to nie sa wcale takie mocne jakby sie wydawalo. Czasami mam wrazenie, ze piana szybciej sciaga woski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój piękny zderzak z przodu nadaje się jedynie do wymiany. Stwierdziłem jednak, że skoro mam trochę lakieru akrylowego na zaprawki to zamaluję tę białą plamę w miejscu, gdzie zderzak jest pęknięty. Tak, żeby się to mniej w oczy rzucało.

 

Innymi słowy - AKCJA PARTYZANT

 

Było:

 

128.jpg

 

1.jpg

 

Jest tak:

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Przy okazji ciapnąłem parę miejsc na krawędzi drzwi, już bez fotek.

 

Wiem wiem, druciarstwo. Ale efekt osiągnięty, nie widać aż tak tego dziada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla czego do wymiany ?

Już raz kleiłem i puścił. Na dole jest mocno rozciągany przez hokej i potem byle zahaczenie o krawężnik kończy się jak widać - pęka znowu. Poza tym jest mocno zniszczony przez odpryski, ocierki itp. Najchętniej bym przyjął już w kolorze, bo lakier mogę wyprowadzić. Dlatego na razie wymiana to daleka przyszłość, bo trochę mnie nie stać na wydanie 150 zł na zderzak i 350 na lakierowanie tylko po to, żeby nie było pęknięcia i wielkiej plamy złuszczonego klaru.

 

Co może wydawać się dziwne, nie żal mi grubych pieniędzy na kosmetyki i gadżety a szkoda mi 500 zł na zderzak. Tylko że efekt (dla mnie) będzie niewspółmierny do kosztów, przyzwyczaiłem się już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu wstawione auto do galerji z racji prezentacji wszystkich modeli golfa a moj reprezentuje mk3, wiec na plastiki i gumy zewnetrzne vinyl, cale auto bylo wymyte woskowane srodek wygolone dywany wyczyszczone dokladnie wszystkie plastyki i wymyte szybki rowniez od srodka przepolerowane tylne lampy

 

efekt:

 

 

e6325ac0075825f6m.jpg d1d653f677fcb0a7m.jpg

 

d919ec52c41de1b0med.jpg

 

ogolnie nie jest zle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarło, tarło i się chyba przetarło... Pomijam fakt że opaski miały być nierdzewne :dontknow:

 

Klk8T.jpg

 

Na szczęście bandaż nie rozwinął się z całego DP bo trzeba by silnik opuszczać żeby zawinąć z powrotem a tak dwie nowe opaski i kawałek bandaża załatwiły sprawę, ufff ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale troche z d... bo jakas estrada jest i slabe pole manewru mam do zdj ;/ bez statywu to teraz tam moge sobie podlubac w nosie ewentualnie,

 

4b3e4aa67a8842fcmed.jpg fdeb5ef3410f3dadmed.jpg eb40b3b37068a2bemed.jpg 62c274637f0a8ce6med.jpg

 

ale ogolnie fajne auta sa bo jest mk1 g60 po przeszczepie, mk2 gti g60 full ori z 90 tys przebiegu, moj jest gtd, mk4 gti 25 jahre, z takich ciekawszych bo 5,6 to sa zwykle serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.