Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

RainX, wersja z UK, kupiona jak zaczynałem z AD. Może wina tego, że tylna szyba jest ogrzewana i nie lubią się z sobą. Szyba przed położeniem Antifoga została umyta AG CGP, po nałożeniu odczekałem kilka minut i przetarłem mf. Z bocznymi nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro weselicho, więc trzeba było citrusa przygotować do rodzinnej inspekcji. I tak po akcji "wiaderka", w ruch poszło:

- lakier Zymol Field Glaze,

- wnęki Polishangel Carnauba Arts Black,

- środek: odkurzony, plastiki wymyte APC 1:10 i PB Natural Look (się błyscy :mrgreen: )

- komora silnika APC 1:10 i 303AP

- opon nie ruszałem...coś z sadzą nałożone przez ASO tydzień temu wciąż dobrze trzyma :D

Fotki...no cóż. Dzień krótki to i fotek nie ma jak zrobić a czas goni...ale coś musi być ;)

 

dsc0581z.jpg

dsc0588f.jpg

dsc0589i.jpg

dsc0595zc.jpg

dsc0596wg.jpg

dsc0605k.jpg

 

Można jechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed fotospotem pod Spodkiem szybkie odświeżenie. Prewash, mycie, suszenie, Insta Finish Butter Wet Wax na auto (poza maską, z powodu testu w toku). Do tego opony, nadkola, plastiki ;)

 

Przed:

 

9.jpg

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

I po ;)

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

A wciągu ostatnich tygodni modziłem elektrycznie i dołożyłem sobie automat świateł i wycieraczek do Foki ;)

 

Takie tam foto sensora na szybie, nie będę się rozpisywał na temat kabelkologii:

 

62.jpg

 

63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, absolutnie nie. Ten system w ogóle nie był dostępny w Foce mk1. System przeszczepiony całkowicie z innych fordów, bo w Mondeo mk3, mk4, focusie mk2 itp jest to samo wszędzie. Elektronika przełącznika świateł przełożona z Mondeo (front został mój, kompatybilne to jest), wiązka dorobiona na podstawie poradnika z Ford Club Polska i schematów. Szybę pod sensor okleiłem folią 3M a sam czujnik przykleili fachowcy z NordGlassa. Koszt - około 220 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.