Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gracjan, zajedwabiście wygląda, Panie na światłach chyba majtki przez głowę zdejmują. :evil:

 

na razie to myślą: co za koleś, jedzie i coś mu szura :mrgreen:

 

PS. Poprawiłem fotki bo wszystko się chyba nie wyświetlało, teraz powinno być ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, fajnie wygląda :)

 

Co to za kolor? Nie mogę się zdecydować w jakim odcieniu szarości zrobić swoje.

Lakierowałeś kapsle? Wyglądają na jaśniejsze od reszty.

 

Kolor jasny grafit w połysku, dokładnego oznaczenia nie znam, z tego co Maciek mówił to felgi najpierw były malowane na ciemniejszy grafit a potem popruszone srebrnym ;)

 

Dekle są ori, to jest amelinium - tego nie pomalujesz :D na serio to jest aluminium szczotkowane, nie wiem czy coś będę z tym robił, podoba mi się taki lekki kontrast ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, mówiłem, że nie wejdą opony :P

 

jest :good::good::good::good::good::good::good::good::good:

 

Wykrakałeś :-] Myślę że maszynka i podgięcie powinno załatwić sprawę... Jakby opona była węższa o 1-2cm idealnie by siadło...

 

Kolejna sprawa to nowa opona, która tez musi się ułożyć na feldze, bo na razie siedzi tak nijak trochę...

 

Dzięki za opinie, cieszę się że się podoba ;) Ja się jaram :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, mówiłem, że nie wejdą opony :P

 

jest :good::good::good::good::good::good::good::good::good:

 

Wykrakałeś :-] Myślę że maszynka i podgięcie powinno załatwić sprawę... Jakby opona była węższa o 1-2cm idealnie by siadło...

 

Kolejna sprawa to nowa opona, która tez musi się ułożyć na feldze, bo na razie siedzi tak nijak trochę...

 

Dzięki za opinie, cieszę się że się podoba ;) Ja się jaram :mrgreen:

 

A pisałeś że moje koło za wąskie i duże :-]

Nie wiem czy jest sens męczyć budę zaginarką.. bo naciąg tam jest bezpieczny (wiem ile to ma koni i nie komentuje że taki i owaki) ale za dużo tu się nie da ugrać...

Maćka z MrCleanera zna jakiegoś dobrego magika od felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam długodystansowy test dressingów do opon. Może za jakiś czas wrzucę coś tam do testów:

 

sl273510.jpg

 

Wcześniej oczywiście DG 701 razy kilka, ale w niskich temperaturach (2-5 stopni) nie jest on tak skuteczny jak w letnich ;). Więcej się musiałem namachać :D. Ale za to nie ruszył zbytnio Shield-a więc nie jest źle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, mówiłem, że nie wejdą opony :P

 

jest :good::good::good::good::good::good::good::good::good:

 

Wykrakałeś :-] Myślę że maszynka i podgięcie powinno załatwić sprawę... Jakby opona była węższa o 1-2cm idealnie by siadło...

 

Kolejna sprawa to nowa opona, która tez musi się ułożyć na feldze, bo na razie siedzi tak nijak trochę...

 

Dzięki za opinie, cieszę się że się podoba ;) Ja się jaram :mrgreen:

 

A pisałeś że moje koło za wąskie i duże :-]

Nie wiem czy jest sens męczyć budę zaginarką.. bo naciąg tam jest bezpieczny (wiem ile to ma koni i nie komentuje że taki i owaki) ale za dużo tu się nie da ugrać...

Maćka z MrCleanera zna jakiegoś dobrego magika od felg?

 

Jak nie się za dużo ugrać, moim zdaniem cały ten kant można zagiąc ( wywinąć w górę ) i wywalić kawałek plastikowego nadkola i będzie na pewno dużo lepiej bo teraz ciężko się jeździ więc na bank gorzej nie będzie... Na BBS na skręconych kołach i dołkach tez przytrze czasami ale na tyle delikatnie że nie było sensu nic z tym robić ;)

 

Maciek ma kolesia od malowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.