Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te wasze WWLowskie tajemnice są już męczące... :?:D

 

No wiem ale dostałem coś na testy i nie do końca mogę wszystko powiedzieć ale wszystko w swoim czasie ;)

 

Świadkami dzisiejszej aplikacji były 3 osoby może też coś powiedzą a filmiki już się ładują do naszego działu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wasze WWLowskie tajemnice są już męczące... :?:D

 

No wiem ale dostałem coś na testy i nie do końca mogę wszystko powiedzieć ale wszystko w swoim czasie ;)

 

Świadkami dzisiejszej aplikacji były 3 osoby może też coś powiedzą a filmiki już się ładują do naszego działu ;)

Ok ok :-]

Nowinki zawsze mile widziane,w bliższym,lub odrobine dalszym czasie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadkami dzisiejszej aplikacji były 3 osoby może też coś powiedzą a filmiki już się ładują do naszego działu ;)

 

Potwierdzam aplikacja szybka i bajecznie prosta tak samo jak docieranie :shock:

To zdradźcie chociaż czy już w obiegu ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zastanawiam się nad zmianą koloru alufelg w swojej M6. Wiem, że do sezonu jeszcze trochę czasu, ale nad kolorem zastanawiam się cały czas. W zasadzie skłaniam się ku białemu i ten raczej bym wolał, ale w opcji jest też czarny - bardziej popularny.

 

Może coś mi doradzicie?

 

Białe do srebrnego nadwozia - wiem, że to nie mazda, ale bardziej jako podgląd jak to wygląda kolorystycznie:

5078873064_fcca5b6e7d_o.jpg

 

 

czarne felgi (takie jak mam u siebie tylko srebrne):

 

kboh8y.jpg

 

 

te ostatnie to będą albo białe albo jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę udało się umyć auto, rzucić coś pod wosk i naszmalcować woskiem Finish Kare 1000 Hi Temp. Dziś (w zasadzie to już od 4 minut - wczoraj) udało się auto umyć i naszmalcować drugą warstwą wosku - w końcu ma to być zabezpieczenie na zimę. Mam nadzieję, że do wiosny jakoś doleci na przyzwoitym szajnie. Ponieważ w weekend zmieniam kondony na zimowe jest ostatnie zdjęcie w tym roku na letnim setupie.

Z uwagi na weekendową podmianę kondonów nie pieściłem się jakoś z obecnymi, letnimi felgami - wyczyszczę je porządnie jak będę je miał już na wierzchu.

 

graphic1rb.jpg

 

graphic2u.jpg

 

graphic3z.jpg

 

Jakaś latająca franca przeleciała mi po dachu:

graphic4.jpg

 

I ta sama franca przeleciała mi także po bagajerku:

graphic5.jpg

 

graphic6u.jpg

 

A przy okazji - auto ogarnięte, wyszajnowane, zostawione na godzinę pod blokiem i oczywiście jeden kretyn parkować za bardzo busem nie potrafi i się zaparkował na moim tylnym zderzaku - najwidoczniej uzywa aut innych ludzi jako prymitywnego parktronica (jak się oprze to znaczy, że już nie trzeba dalej cofać). Nie jest to nic wielkiego (lekka, bardzo powierzchowna ryska na 'bezbarwniku" długości 20-30cm) - w ciągu 5 minut spoleruję to Menzerną, że śladu nie będzie ale postanowiłem, że gościa skasuję za to - może wreszcie się idiota parkować nauczy. Za 5-10 minut rozmowy zarobiłem 100 pln.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77, szkoda zdejmować letni setup ;) Btw. pamiętam, że myjesz pod Leclerc'iem na tym samoobsługowym stanowisku. Ile Ci na to schodzi czasu? Płacisz całą stawkę, czy dogadujesz się jakoś, że tylko gdy korzystasz z tego ich karchera? Bo wiem, że mają tam minutnik i jak się czas skończy to przestaję działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

red, Generalnie na Magi z Marolexa + mycie ręczne schodzi mi z reguły koło 30 minut. Po tej operacji wyjeżdżam spod namiotu i staję sobie kilka-kilkanaście metró dalej, na stawisku na parkingu i tam już sobie dokańczam to co mam zrobić (suszenie, cleaner, woski, opony itp).

Jeśli chodzi o cenę to zależy głównie od tego kto tam siedzi. Jak jest ten gość "kyerownik" to on liczy ogólny czas według zegarka - wtedy kasuje mnie w granicach 24 pln. :dontknow:

Jeśli na zmianie kierowniczej jest taka laska w rudych/brązowych/kasztanowych włosach to ona z reguły kasuje mnie tylko za czas jaki wykręcę na samym Karcherze. Z reguły kasuje mnie wtedy od 4 do 10 pln. :mrgreen:

Czyli w zależności od "kyerownika' może być spora różnica w cenie. :kox:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, biel mi jakoś do takiego auta nie pasi :dontknow: ja bym wybrał czarny ;)

+1 :) ale zamiast czarnego zaproponował bym kolor o nazwie Gun Metal (ciemny grafit)

 

trochę się naszukałem kodu tego Gunmetal-u, ale udało się. Całkiem fajnie to wygląda

 

Jak by ktoś szukał, to http://cdb.dupontrefinish.info/pl/Advan ... e=official

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, biel mi jakoś do takiego auta nie pasi :dontknow: ja bym wybrał czarny ;)

+1 :) ale zamiast czarnego zaproponował bym kolor o nazwie Gun Metal (ciemny grafit)

 

trochę się naszukałem kodu tego Gunmetal-u, ale udało się. Całkiem fajnie to wygląda

 

Jak by ktoś szukał, to http://cdb.dupontrefinish.info/pl/Advan ... e=official

Coś nie tak jest z linkiem, bo jakiegoś loginu wymaga i wywala do głównej strony po kilku sekundach...

Please log in again.

 

To visit the page you requested it is required you use the links provided on the portal.

You will be automatically redirected in 02 seconds. If not, please use the link provided below.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi wczoraj odebrane z malowania... Tu ogromne podziękowania dla Maćka z MrCleanera za ogarnięcie tematu ;)

 

Mała kuracja "czyszcząco-nabłyszczająca" ;)

 

dsc0809kopiowanie.jpg

 

dsc0810kopiowanie.jpg

 

dsc0811kopiowanie.jpg

 

dsc0812kopiowanie.jpg

 

dsc0813kopiowanie.jpg

 

dsc0816kopiowanie.jpg

 

dsc0817kopiowanie.jpg

 

dsc0818kopiowanie.jpg

 

dsc0819kopiowanie.jpg

 

dsc0820kopiowanie.jpg

 

dsc0821kopiowanie.jpg

 

dsc0822kopiowanie.jpg

 

dsc0823kopiowanied.jpg

 

 

Koła już na aucie :mrgreen:

 

dsc0825kopiowanie.jpg

 

dsc0826kopiowanie.jpg

 

dsc0827kopiowanie.jpg

 

dsc0828kopiowanie.jpg

 

dsc0829kopiowanie.jpg

 

dsc0830kopiowanie.jpg

 

dsc0831kopiowanie.jpg

 

dsc0832kopiowanie.jpg

 

dsc0833kopiowanie.jpg

 

dsc0834kopiowanie.jpg

 

dsc0835kopiowanie.jpg

 

dsc0837kopiowanie.jpg

 

dsc0838kopiowanie.jpg

 

dsc0839kopiowanie.jpg

 

dsc0840kopiowaniem.jpg

 

dsc0841kopiowanie.jpg

 

dsc0842kopiowanie.jpg

 

Jak widać trze i to tak dość :thumbdown: Ale i tak mi się podoba, lekkie dopracowanie i będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest z linkiem, bo jakiegoś loginu wymaga i wywala do głównej strony po kilku sekundach...

 

spróbuj w takim razie: http://www.dupontrefinish.eu/portal/

na dole po lewej wybierz: Colour Retrieval

później język polski

zatwierdź "regulamin"

 

i wpisz: gunmetal

 

 

GracjanS4, o gustach się nie dyskutuje, ale jakoś mi osobiście nie leży ten kolor felg w połączeniu z budą :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.