Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kierunki na plus i sam powiedz patrzac na foto z BBS i SPORTEC - kozak kolo :kox: Zmienisz oponke i bedzie Sikalafoo :-]

 

Podoba mi się :mrgreen:

 

Tylko ten hebel mój przy 19" wygląda jak z zabawki :thumbdown: Chyba trzeba uaktualnić listę prezentów od Mikołaja o zaciski z Porsche :|

 

[ Dodano: 3 Listopad 2012, 19:04 ]

Ta przednia wygląda jak powiększona pompką pana Kleksa :shock:

 

Opona ogarnie temat ? Tak z ET też jest coś mniej ?

 

Według mnie opona 225/35 powinna siąść idealnie i może obędzie się zawijania nadkoli - bardzo chciałbym tego uniknąć ;)

 

 

Gracjan felgi Sporteca sa naprawdę śliczne,pakuj 225/35/19 i bedzie dobrze.

 

Co do zacisków to mi tez na wiosne marzy sie coś wiekszego i mam 3 opcje:

-Brebmo z LCR + tarcza 323mm

-zaciski R32+ tarcza 330mm

-ewentualnie zacisk Porsche i tarcza 330mm

 

+ tylne zaciski (S3,TT lub LCR) i tarcza 256mm

 

Niestety jeste jeden minus tej opercji w moim przypadku to to że zima bede musiąl śmigać na 17 i oponie 205/45/17 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylant, U mnie najlepiej by było wsadzić przód 6tłok Porsche + tarcza 345 a na tył hebel z S4 B6 300mm tarcza, wtedy zostaje min. 18" na zimę, jest jeszcze opcja 4tłok na przód + tarcza 330mm a tył dalej z S4 B6, wtedy można śmigać na 17" zimą ;)

 

Griffe, Taki hebel jeszcze w takim kolorze jak u ciebie robi robotę straszną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.