Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przygotowałem do zimy

Koła zimowe - wymiana pod drzewami na których leży śnieg nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziej przy dodatniej temperaturze :D

- wleciały gumowe dywaniki do środka

Całe wnętrze odkurzone, szybki umyte, plastiki przetarte i umyty z zewnątrz na tyle ile dało radę na bezdotyku :/ .... Czyli jest prawie tak samo brudny, jak przed myciem :D

+ nowy odświeżacz powietrza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że aura sprzyja to zabrałem się za prace przy kołach ;)

 

szczęściarz, moje stalówki też wymagają malowania, ale chyba jednak poczekają do wiosny bo miejscówki brak :(

 

a dziś przynajmniej umyłem szyby w Madzi i poszła lepka "Hand Wash Only" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, A to chcesz sam je piaskować?

 

z malowaniem problemów nie mam, wcześniej malowałem alusy, ale trochę z rudą trzeba by powalczyć. Mogę lokalnie wypiaskować za ok 30 zł od sztuki, ale nie ma kiedy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, A to chcesz sam je piaskować?

 

z malowaniem problemów nie mam, wcześniej malowałem alusy, ale trochę z rudą trzeba by powalczyć. Mogę lokalnie wypiaskować za ok 30 zł od sztuki, ale nie ma kiedy :(

 

ja ostatnio się dopytywałem o malowanie proszkowe i za moje 15' chcą 40zł od sztuki (piaskowanie i malowanie proszkowe na czarno)

więc na wiosnę trzeba będzie je podrzucić do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio się dopytywałem o malowanie proszkowe i za moje 15' chcą 40zł od sztuki (piaskowanie i malowanie proszkowe na czarno)

więc na wiosnę trzeba będzie je podrzucić do malowania

 

Cena znakomita. Daj znać gdzie, bo moje stalówki po zimie też wypadałoby odnowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio się dopytywałem o malowanie proszkowe i za moje 15' chcą 40zł od sztuki (piaskowanie i malowanie proszkowe na czarno)

więc na wiosnę trzeba będzie je podrzucić do malowania

 

Cena znakomita. Daj znać gdzie, bo moje stalówki po zimie też wypadałoby odnowić.

 

Jacuś, też chętnie się dowiem gdzie takie ceny :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio się dopytywałem o malowanie proszkowe i za moje 15' chcą 40zł od sztuki (piaskowanie i malowanie proszkowe na czarno)

więc na wiosnę trzeba będzie je podrzucić do malowania

 

Cena znakomita. Daj znać gdzie, bo moje stalówki po zimie też wypadałoby odnowić.

 

Jacuś, też chętnie się dowiem gdzie takie ceny :-]

 

Panowie ale to chodzi o stalówki !!

 

pytałem w tej firmie >>> http://www.felgi-zabrze.pl/uslugi.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dajcie im czasem zakładać kół w tym Zabrzu. I jeśli Wam coś malować będą to nie zapomnijcie wyszlifować sobie otworu centrującego. Mi założyli felgi które mieli na stanie po tej "renowacji" to 2 miesiące później mój wulkanizator młotka 10kg musiał używać. Nic smaru, kluczem pneumatycznym na chama dociągali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dajcie im czasem zakładać kół w tym Zabrzu. I jeśli Wam coś malować będą to nie zapomnijcie wyszlifować sobie otworu centrującego. Mi założyli felgi które mieli na stanie po tej "renowacji" to 2 miesiące później mój wulkanizator młotka 10kg musiał używać. Nic smaru, kluczem pneumatycznym na chama dociągali...

 

w takim razie dostaną same felgi... a jak oceniasz samo malowanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.