Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też się uzbroiłem do zimy w ten weekend. Dokładne, porządne mycie. Wjazd do garażu i odświeżenie FF3000, Nielsen SAS, Brillance, 2xRainX na wszystkie szybki, 476S oczywiście zimowo, całe wnętrze 303 areospejsem, odkurzanie.. Nawet nadkola zrobione za sprawą takiego jednego, bo się ich czepia :D

 

gx7Ha.jpg?1

 

fqLgt.jpg?1

 

54HOU.jpg?1

 

gxJZH.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal sie czego użyłeś by uzyskać taki efekt

 

Na początek poszedł papier 2000(oczywiście na mokro) i w zasadzie on załatwił cała sprawę.Za pomocą papieru udało się zniwelować wszystkie rysy poza 2-3-ma widocznymi tylko z bliska "na żywo". Przy okazji załatwiłem kilka wcześniejszych głębszych rys.Następnie poszła w ruch Menzerna FG500 na białym flexi na DA.Potem chciałem użyć PF2500,ale czas gonił więc przeszedłem do SF4000 na żółtym padzie flexi.Następnie poszedł PW White Diamond na żółtym flexi,a na koniec FK 1000p.

Całość zajęła 5,5godz. nie licząc oczywiście mycia i suszenia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senz, możesz dwa słowa o Amigo? :o

Bardzo fajny cleaner/glaze. Szybo się nim robi, nie pyli, nie brudzi plastików, ściera również bezproblemowo.

Przyciemnia trochę lakier, robiłem specjalnie pół maski i róznica była widoczna.

A pachnie... czekoladą :-]

 

Jestem ciekaw niezmiernie wytrzymałości FK na Amigo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast czyścić samochód, bawiłem się w oklejanie go "banerami" :-]

zdjcie0270m.jpg

 

No i chluba z przynależności :P

zdjcie0277.jpg

 

Zdjęć z dalszej odległości nie ma bowiem mój aparat w telefonie komórkowym łapie ostrość tylko przy zdjęciach "makro" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś ale czwartek od 13 do 22 mycie (duragloss 932), glinkowanie, zrobiona maska, dach po 2 do 4 przejazdy scholl s3 gold na bialym urbanie i niebieskim schollu.

piątek 13-22 polowa auta po 2 przejazdy tak jak i wyzej

sobota 13-22 dokończenie auta schollem s3 gold na niebieskim schollu i bialym urbanie.

niedziela 12-18 cale auto s40 jeden przejaz na pomarańczowym schollu, przetarcie ipa,

maska carban/concorsus/spirit lusterka fk1000 reszta auta autobahn - będzie test wytrzymałościowy :-]

Poniedziałek G5 na szyby, hot tire gel na opony, umycie felg, drugie warstwy wosku.

 

dsc0051yc.jpg

 

dsc0074qs.jpg

 

dsc0098vy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, z racji że przekładka opon za pasem, postanowiłem trochę odświeżyć felgi przed wymianą w służbówce:-] co by ludzie nie gadali, że jakaś fleja przyjechała na zmianę opon :lol:

 

W ruch poszły: killer, czyli Tenzi Truck :evil: , oraz dwa śmierdziuchy :D czyli duet IronX i Prickbrot, na końcu IPA i FK HiTemp :)

 

Poniżej kilka zdjęć przed i po, bo podobno bez zdjęć się nie liczy :P .

 

Tak wyglądały felgi od środka po 120k km: :song:

20121022121938.jpg

Tenzi Truck działa:

20121022122344.jpg

Prickbrot:

20121022123751.jpg

 

Tu powinno być zdjęcie "pana krawiącego", ale zapomniałem cyknąć :acute:

 

Tu dwa zdjęcia już po wszystkim: IPA i FK HiTemp:

20121022140408.jpg

20121022140448.jpg

I tyle na dzisiaj.

 

Opony już zimowe na autku siedzą. I dressing nałożony - jakby komuś się chciało wypominać brak dressingu, to zabieg był robiony przed wymianą, a opony i tak poszły do kosza :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.