Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj przy Foce:

-Mycie: szampon i rękawica Nigrin; Tenzi En-Jee 1:10,

-Osuszyłem: K2 pro,

-Lakier: Megs UC; AG SRP; BH Finis Wax,

-Opony: 4cleaner Black,

-Plastiki: AG BumperCare,

-Wydech: końcową cześć pastą K2,

-Szyby: Tenzi Glass,

-Środek: Megs Natural Shine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
escimo, powiem tak...to co mnie korci to SV Concorso...ale jesli juz to dopiero po zimie...w arsenale mam az za duzo srodkow aby na chwile obecna myslec o czymkolwiek.

 

I slusznie, chyba najprzyjemniejszy wosk jaki kladlem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem przygotowania Kii do zimy. Wnętrze umyłem za pomocą roztworu APC, na szyby poszedł AUTOGLYM CAR GLASS POLISH, kierownicę i gałkę zmiany biegów zabezpieczyłem zestawem Gliptone. Wymieniłem dywaniki z welurowych na gumowe, oczywiście wszystko dokładnie odkurzone. Z zewnątrz trochę dłużej zeszło, ponieważ auto nie było myte ~ 4 miesiące. Tak więc mycie (piana aktywna + szampon SHINY GARAGE PINK GLOSS CAR WASH ), cleaner SONUS PAINTWORK CLEANSER oraz wosk na zimę, COLLINITE 476. Na plastiki poszedł 4NANO EXTERIOR AND INTERIOR CARE, na oponki MEGUIARS ENDURANCE TIRE GEL. Felgi umyte za pomocą VALETPRO BLUE GEL WHEEL. Szyby standardowo AUTOGLYM CAR GLASS POLISH przeleciane. Silnik ogarnięty z kurzu i zabezpieczony 4NANO EXTERIOR AND INTERIOR CARE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, to jest nic w czasie mojego mycia na myjni, facet po wyjechaniu ze stanowiska umył auto z wiadra, coś tam przy kołach zrobił, nabłyszczył chyba plakiem plastiki i lakier, później jakieś mleczko do lakieru, a ja dopiero skończyłem myć :dontknow::D UC używam z aplikatorem Sonax i łatwiej idzie, może efekt gorszy, bo nie jest taki twardy, ale praca przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mycie: rękawica Nigrin; szampon Monter Shine Very Cherry

-Osuszyłem: Jan Niezbędny do podłóg :-] ,

-Lakier: Duragloss #601 i #111 w 2warstwach

-Opony: Megs Endurance

-Plastiki: AG BumperCare,

-Szyby: Shiny Garage Perfect Glass Cleaner

 

aż facet na parkingu sie przeglądał w mojej masce :kox:

niestety teraz auto całe zachodzi rosą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.