Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ramki dałem czarne bo inne mi nie pasują. Miałem swego czasu ramki w kolorze piano-black ale to taka tandeta, że się kolor bardzo szybko odbarwia na słońcu i wyglądają jak kupa. Dlatego kupiłem ze zwykłego, czarnego plastiku i jest spokój.

Pzdr.

 

Mialem juz chyba ze 3 komplety czarnych ramek wciaz szukajac jakichś nie tandetnych i trafiłem na takie:

 

http://allegro.pl/ramka-ramki-black-chr ... 13007.html

 

polecam !

 

zdje.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz chyba ze 3 komplety czarnych ramek wciaz szukajac jakichś nie tandetnych i trafiłem na takie:

 

http://allegro.pl/ramka-r...2700013007.html

Jeśli faktycznie są 3 krotnie malowane to może faktycznie i dają radę. Ja miałem praktycznie identycznie wyglądające wizualnie, w podobnej cenie a mimo wszystko przednia po kilku miesiącach wyblakła i spod czarnego koloru zaczął się pokazywać chromowy - okazało się, że z lenistwa niektóre firmy malują czarnym lakierem ramki chromowe. Dodatkowo ramki są zrobione z białego plastiku więc po obiciu kamykami wyglądały jak łaciate krowy - czarny lakier z białymi łatami. :x

Zobaczę - może się skuszę i wypróbuję jeszcze te ze wskazanej aukcji...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem samemu sobie pomalować?

Zdzieracie do czarnego plastiku (najtańsze ramki utalowskie po 5zł), odtłuszczanko, czarny w szpraju i gotowe ;) Kto wybredny, ten sanduje i poleruje, na koniec wosk...

A już w ogóle pomysłem jest kupno szpraju w kolorze karoserii :) Zwłaszcza jak ktoś ma ciekawy lakier metalizowany. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie do zimy:

- Sanesolv Extra

- piana Magi foam

- szampon VP Concentrated Car Shampoo

- glina VP

- cleaner DG #671 na DA

- 2x DG 111

- plastiki i uszczelki 303 Aerospace

- opony Turtle wax ice (mam VP TTD, ale efekt po ice bardziej mi pasuje)

 

Kilka zdjęć po zakończeniu prac:

 

154egzd.jpg

ht71u8.jpg

n3rbq.jpg

35kpt3a.jpg

kehob5.jpg

2j4yfma.jpg

1j3qxh.jpg

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.