Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

JM63, jesli chodzi o szkla przednie e36 to moge miec wiele do powiedzenia :-]

 

dsc7640800x536.jpg

dsc7639800x536.jpg

dsc7603800x536.jpg

dsc6135800x536.jpg

dsc5730800x536.jpg

dsc5516800x536.jpg

dsc5509800x536.jpg

dsc5315800x536.jpg

 

 

innymi slowy - u siebie mam nowe lampy,ale szukalem tego baaaardzo dlugo. Swego czasu mialem kilka kompletow,w ASO sztuka ok 1500zl,mnie sie udalo wyrwac nowe szkla przednie w cenie Twoich calych lamp,wiec sprawa groszowa,a efekt najbardziej widoczny.

 

Tyle co sprzedalem dwa komplety praktycznie nowych lamp z moich zbiorow - komplet do wlozenia 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako że zima się zbliża trzeba było zająć się zimówkami ;)

 

Niestety nie mam zdjęć przed ale każdy wie jak wyglądają felgi po zimie i 2 tyś km ;)

 

1. Mycie: Bilberry, Blue Gel, APC, Aluminium Cleaner, IronX, Tar and Glue Remover

2. Opony: Brillance

3. Wosk: FK 1000p

 

Oczywiście wszystko na nowo wyważone, więc można zakładać ;)

 

DSC_0498Kopiowanie_zps04023b68.jpg

 

DSC_0499Kopiowanie_zps17d5e9a3.jpg

 

DSC_0500Kopiowanie_zpsbac2fbdc.jpg

 

DSC_0501Kopiowanie_zps2fe8968c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, felgi pancerne i mega ciężkie ;)

 

Eeee, zanim założę na auto to chwila jeszcze minie, nie lubię potem stać pół dnia w kolejce u wulkanizatora jak spadnie 3mm śniegu i wszyscy ruszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie nie zagladne kazdy zimowki przygotowuje lub ma juz na aucie :shock: a ja czekam na letnie zeby wyjechac :song:

 

:D moje są przygotowywane zaraz po ściągnięciu ich z auta :D po co mam brudne i zasolone wkładać na stojak jak mogą być czyste i czekać tylko na założenie :D

 

GracjanS4, fajne fele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,ze mnie problem zimy z m3 nie dotyczy :-] za to inne 3 auta trzeba ogarnac :mrgreen:

 

Ja wyjeżdżam sporadycznie no ale wyjeżdżam... Do pełnego pakietu "ZIMA" trzeba jeszcze wymienić olej na "zimowy", ogarnąć gumowe dywaniki no i jednak gwint w górę +- 2cm, mierzyłem ostatnio i mam w najniższym punkcie około 5,5cm do ziemi a że na 17" jeszcze trochę auto spadnie niżej mogłaby być lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrec nawet 4 cm,wuj w wizerunek na zimowce,ale banda sniezna Ci za zderzak nie odda :-]

 

E no, takiej kozy na moje przebiegi nie warto robić :mrgreen: Drogi na spoty mam spoko, pod domem odśnieżam a nocą parkingi pod marketami też w miarę więc przeszuram jakoś... Jak dużo napada to najwyżej nie pojadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W młodszego brata aucie ogarnęliśmy koła na zime. Sprzedający do auta dorzucił zimówki na stali, po kupnie trafiły do garażu i dopiero teraz zobaczyłem w jakim stanie są felgi ;)

 

Kółka są od tego:

 

2dqr9tc.jpg

 

Rzeczone koła:

 

2m663yt.jpg

 

Na początek pianowanie (50ml APC + 50ml Monster Shine Cherry):

 

2ce401l.jpg

 

Lecimy pędzlem:

 

2ezqnb9.jpg

 

Potem psikamy Carplan Wheel Cleaner + lecimy szczotka, wyszlo jakoś tak:

 

nnwb4p.jpg

2qbree0.jpg

 

Nie będziemy takich zakładać na auto, więc szyba wycieczka do Praktikera:

 

erekaw.jpg

 

Oklejamy:

 

jinbdl.jpg

 

Pierwsza warstwa:

 

axh9ms.jpg

2ibf1co.jpg

 

Po drugiej:

 

22ydxx.jpg

 

I cały komplet prezentuje się tak:

 

4lre41.jpg

330fbba.jpg

 

Zastanawiam się, czy chce mi się malować wnętrze jeszcze, na razie muszą podeschnąc :)

 

A tymczasem lece czysćić i woskować alu do swojego wozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :)

 

Kiedyś robiłem już stalusy pędzlem, też Hameritem, ale na biało i wyszło git. Jak przeschnie, to nawet nie widać, że były mazane pędzlem. Zrobie porządnym aparatem foty jak wyschną. Wiadomo, idealnie nie jest, ale w koncu zimą to się nie bedzie rzucać w oczy, a jest lepiej niż pordzewiale srebrne ;)

 

Nie moje auto zreszta, ja tylko pomagałem. Osobiscie oddałym do piaskowania, ale przy tej wartosci koł przekorczyloby to ich wartośc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fipa, czysto i schludnie, na radio to widziałem patent, ale mocowanie gruchy ciekawe :good:

Bez dodatkowego głośnika dobrze słychać?

Dzięki! Słychać bardzo dobrze, to nie jest tak szczelne na jakie wygląda i dźwięk ładnie się wydostaje.
fipa, co to za kilpsa tam wsadziłeś żeby ta grucha wisiała ?? Ciekawie zrobione. :good:
Oderwałem klipsa mocującego od zapachu Ambi Pur samochodowego i przynitowałem oryginalną część do zawieszania. Powiem szczerze, że mi też się ten patent podoba, bo nie trzeba przyklejać niczego do deski ani wiercić dziur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.