Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BTB montowane w Sharanie -150KM,ale to coś na podobe ASZ,

Tylko skąd wytrzepac tej kasiory...?! :o A to nie są tanie rzeczy - około 1500zl,by trzeba miec na wstawienie FMICa... Narazie nima skąd,więc podusi się na seryjnym,niestety... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos co zrobiłeś dzisiaj przy swoim aucie... Mycie na dwa wiadra, szamponik Presta Sudzz Car Wash, na to Duragloss Aquawax 951, zderzaki i koła Carpro Pearl, środek - deska liźnięta PB Natural Look, szyby- Lusso Glass Polish. Dziś tylko tyle, bo 2 tygodnie temu poszedł FK 1000 na Vanilla Hand Glaze. :)

11111.jpg.77d23f877bbd7d2714e20d066ae13c25.jpg

22222.jpg.81b8b1619f7b3cb1923443cc70a2a388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak tez się szykuje na podobny zabieg w moim ALH ;) tyle że FIMC+Turbo ASZ+216+soft

 

Bez wiekszego IC nawet nie wykorzystasz tej mocy ;/ a pozniej korekta... proponuje się wstrymać i dozbierać :)

 

Gdzie kupowałeś suszare ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR, szukałem po necie,popytałem trochę i trafiła się od znajomego znajomego. ;) Na seryjnym ICku to turbo powinno w miarę dawac radę,wiadomo,że jak w cieplejsze dni dostanie trochę bardziej podupie to odczuję spadek. ;) No,ale cóż,narazie nie sfędzi mnie półtora tysia i pojeździmy póki co na takim ICku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetestowałem dzisiaj 2 nowe produkty jakie mam z firmy Tunap :)

do tworzyw sztuczny i pasów bezpieczeństwa

dsc00426rozdzielczopulp.jpg

 

oraz do zamków :

dsc00437rozdzielczopulp.jpg

 

ten do tworzyw jest nawet całkiem fajny,daje niezłe efekty i przykrywa niedoskonałości :) na pasy też fajnie działa ( lżej się zwijają ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.