Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

A mi się podoba :)

I to jest najważniejsze :good: ..i to że czyste :-]

 

Srebrna faktycznie jest jaka jest... ale nie myślałeś np. o czarnym połysku (całość), albo o jakimś graficie? Wiem że optycznie by pomniejszyło koło, ale jasne lakiery lubią ciemne koło:)

... a poza tym co tu rozkminiać - już pomalowane, więc niech cieszą oko i się nie krzywią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Dziś postanowiłem trochę zająć się wnętrzem. Wypróbowałem swoje APC Nielsen Cyclone w stężeniu 1:20. Na jasnych plastikach na progach, drzwiach i innych po pędzęlkowaniu i wytarciu wilgotną fibrą doczyściły się super :good: ale czarne przyciski sterowania elektrycznego foteli trochę zrobiły się jaśniejsze więc nie ryzykowałem na ciemnych plastikach a mam ich sporo. Jutro położę na nie PB NL bo dziś już nie zdążyłem(ciemność mnie zastała). Generalnie jestem zadowolony z Nielsena - może nastepnym razem trzeba będzie dolać więcej wody na 1:30 a może jeszcze więcej :o ??

Jutro od rana mycie na dwa wiadra bo załatwiłem sobie karchera :-]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym apc w stężeniu 1:10 czyściłem czarne plastiki w moich citroenach i nic się nie odbarwiło.

 

Ja zawsze czyszczę 1:10 i nic się nie dzieje :) Może zmyłeś brud i wyszedł kolor plastiku taki jaki powinien być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie :P Pojawiły się nawet białe kropki chyba, że źle dobrałem proporcje ale raczej nie. Zrobiłem tak - pojemnik 0,5l zapełniony do pełna-za pomocą 20 strzykawek - więc wlałem 1 strzykawkę APC i 19 wody co dało 1:20. Chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dobrze, ale to nieistotne...:) 1 strzykawka APC i 20 strzykawek wody - wtedy jest 1:20 (jedna miarka "czegoś" do dwudziestu miarek "czegoś"). Proporcje 1:19 to i tak b. słabe stężenie i na pewno nie ono jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym nie myłem Poprzednio pryskalem "ala plakiem" z autolandu może to się pogryzło. :o

 

Nie pogryzło się, tylko, po prostu tak realnie wyglądają te plastiki. Pewnie wszystko jest OK. :) Prędzej taki "plak" zamaskował uszkodzenia z przeszłości, i wyszedł prawdziwy obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy przypadkiem te guziki nie są pokryte warstwą zaschniętego brudu. Miałem kiedyś taki przypadek ,że po umyciu APC gałki od nawiewów strasznie zszarzały a okazało się ,że to był na pierwszy rzut oka niewidoczny brud który zszedł dopiero po zeskrobaniu. Podejrzewam ,że tamto "psikadło" trwale go polepiło i zamaskowało.

Wątpię żeby czarne twarde przyciski znajdujące się w zacienionym miejscu były wyblaknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

sebek0720, zupełnie bez agresji - masz dzieci?

Mnie się czasem wydaje, że worek cementu zrobiłby mniejszy bajzel na tylnej kanapie niż dwójka dzieci (cement jak już by się rozsypał, nie chciał by soczku żeby się "poprawić" :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci? To wygląda jakbyś cement w workach woził :D:D

To było zlecenie,wersja oficjalna to dzieci.

Ogólnie nawet wykładzina pod kanapą była w podobnym stanie...

Nie sądziłem,że można tak doprowadzić 5letni samochód.

Służbowy bus,którym jeżdżą budowlańcy wygląda lepiej :o

No,ale nauka na przyszłość,jak będę kiedyś ojcem to koniecznie skóry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.