Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gruby_RS, Dziwna sprawa. Samochód w swojej historii miał tylko jedną przygodę zeszłej zimy, na dodatek z drugiej strony. Nadkole na trytytki i ta farba pokazują jednak coś innego. Albo mi się strony pomyliły, zobaczę przy czyszczeniu prawego nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastek po wymyciu deski i boczków efekt jest taki że żaden dressing tu już nic nie zdziała :P niestety troszkę te plastiki są poszarzałe, po NL ciemnieją :)

no właśnie ten look jest mega teraz :evil:

i wcale nie poszarzałe mam plasticzery :P

Zrobię fot ojak wyjdę po południu.

Normalnie znów sięzakochuję w tym aucie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff dzisaj dostał nowe laczniki stabilizatora i gumy przod , laczniki stabilizatora tyl , tuleje dolne amortyzatora tyl , tarcza i klocki tyl , plyn hamulcowy i chlodniczy , akumulator oraz tylnie drazki skretne .W powrotnej drodze z warsztatu plukanko na bezdotyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba :) Czarny mat, bo dużo elementów na aucie jest czarnych, a ramiona miały się wyróżniać i tak jest. Srebrna felga nie ma co ukrywać jest nijaka teraz jest inaczej, może dla Was aż za bardzo :kox:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.