Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

50/50 maska i błotniki, reszta Concours.

Oba świetnie pachną, przy czym C ma intensywny zapach, a A zbyt delikatny.

Do aplikacji by hand C. Polerowanie, o ile nie zrobimy placka przy Atlantique podobne. Jak słoneczko dzisiaj poświeci, to pewnie A solidnie się wypoci. Wygląd w mojej opinii na + dla A- większa szklistość :roll:

 

A powiem jeszcze, że przynajmniej z samplera, dużo lepiej aplikuje mi się megsowym słoneczkiem, niż zymolowym aplikatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C ma intensywny zapach

Dla mnie zbyt intensywny choć skłamał bym pisząc, że jest brzydki. Po "przeleceniu" całego auta staje się męczący ten zapach cynamonu.

A zbyt delikatny

Na mój gust to on nie pachnie niczym, jest neutralny w zapachu i dla mnie to jest plus.

 

W kwestii wyglądu to będzie można porównać jak wyjdzie słońce, bo teraz to :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyglądu to będzie można porównać jak wyjdzie słońce, bo teraz to :dontknow:

No, żeby kwestię wyglądu w pełni porównywać to jeszcze jedną rzecz trzeba zrobić :-]

Różnicę w wyglądzie nie zawsze widać w pełnym słońcu. Czasem widać ją dopiero w nocy, w świetle latarni, zachodzie słońca itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana na szybko...

 

1. Mycie - 2 wiadra, rękawica CarPro, R&S BigApple

2. Suszenie - Fluffy Dryer

3. Plastiki - AP 303

4. Szyby - IPA, RainX

5. Opony - Brillance

6. QD - Megs Last Touch

 

dsc0521kopiowanie.jpg

 

dsc0522kopiowanie.jpg

 

dsc0523kopiowanie.jpg

 

dsc0524kopiowanier.jpg

 

dsc0525kopiowanie.jpg

 

dsc0527kopiowanie.jpg

 

dsc0528kopiowaniel.jpg

 

dsc0529kopiowanie.jpg

 

dsc0532kopiowanie.jpg

 

dsc0533kopiowanie.jpg

 

dsc0536kopiowanie.jpg

 

dsc0537kopiowanie.jpg

 

Na koniec ogarnąłem na szybko garaż...

 

dsc0530kopiowaniei.jpg

 

dsc0531kopiowanie.jpg

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens?

nie ma żadnego...jak trwałość niewystarczająca, to smaruj i miej tą przyjemność raz na miesiąc :P

Przy jednym,dwóch autach raz na miesiąc to przyjemność.Ja niestety muszę obskoczyć małą flotę,więc szukam hybrydy shine-u i trwałości.

Bo z racji jazdy po budowach,maszyny po tygodniu wyglądają,jak u niektórych po miesiącu :/

Na masce potestować to wielka strata nie będzie,a nóż wyjdzie jakaś rewolucyjna hybryda :mrgreen:

Na resztę poleci RG 4x4,bo trzeba już powoli do zimy się szykować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.