Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chiniol, start ma nieziemski :lol::lol::lol: Automat, 400kg wagi, okolice 40 kuniów. Ale zmyślny geno nawet w takim kasztanie opanował Launch Control 8-)8-)8-)

 

Aktualnie stoi, bo padł rozrusznik. Ale z racji tego, że to chiniol robiony przez CF MOTO, to części trzeba sprowadzać ze Szwecji. Płyną już drugi tydzień i dopłynąć nie mogą.

 

Ale jeszcze jak udawało się go ujechać, to wiadomo co się robiło :lol::lol::lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0coQS5Ii9_8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłem w garażu, potem będę się śmiał z cwaniaków stojących w kolejkach do wulkanizacji, kiedy spadnie pierwszy śnieg

Ty sie ciesz, że te "cwaniaki" wogole zmienią na zimówki a nie będą sie slizgać na zielonym albo wjezdzac komus w dupe :D . Tak wogole to chyba masz duzo wolnego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już temat zimówek zaczeliście to jak jest w końcu z tą ustawą o obowiążkowym stosowaniu opon zimowych?? Znajomy mi mówił że to już weszło ale ja nic o tym nie wiem, prawda to?? Wprawdzie mało oglądam wiadomości to mogłem przeoczyć jak mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę wrzucę, ale nie wygląda na przekombinowany.

 

[ Dodano: 4 Wrzesień 2012, 19:46 ]

Obrazek

Sorry za jakoś, ale regulamin mnie ogranicza.

Całkiem ok. ;)

Choć jak dla mnie odrobinę za wcześnie się przyrost zaczyna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pół roku nie był myty :shock: ?

 

Niestety ale pogoda na wyspach w mojej dzielnicy mnie nie rozpieszczała ale auto było zabezpieczone :) wiec nawet po tych 6 miechach nie było problemu żeby umyć to i owo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale eleganckie równe kreski :D Myślę, że jeszcze sporo można by było wydłubać z tego silnika, bo zdrowy jest widać. Tylko niekoniecznie już było by to dobre dla niego ;)

Dasz inną skalę i od razu inaczej to wygląda,aczkolwiek spoko dla klienta.

Osobiście nie lubię takiego ,,przesunięcia liniowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.