Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie filtrował za fes.

Mi w quadach mechanicy odradzili K&N'a, tłumacząc, że różnica w osiągach jest niemal niezauważalna, a żywotność mocno spada :o

 

Chociaż z drugiej strony warunki pracy są z goła inne- w samochodach konieczność wymiany filtra trwa raczej dłużej niż 30-40 minut jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2dniowa walka z Golfem IV Variant zakończona.

Miała być piękna korekta,wyszło odświeżenie :/

Niestety twardy,mocno zjechany szczotkami lakier(miejscami mat) +ograniczony budżet nie idą w parzę.

Ale wnętrze wyszło świetnie,golf nie miał poduszek więc wyjęcie foteli przednich,bajka. ;)

Dzieło zwieńczone Pete'sem,jutro jakieś foto wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, okradli Ci Seata? :D :D

 

na szczęście nie :evil:

 

Justyna, idzie relacja na mistrza...

 

Oj nie przesadzajmy ;) narazie początki i tylko kilka foto się uzbierało, czas goni a samej trudno robić i cykać foty a jest co robić :-] Lista prac długa......

 

kubik, odświeżenie auta też poprawia jego wygląd, więc się nie martw ;) czekam na fotki co tam wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placebo K&N działa, Scirocco dostało kopa :evil:

 

A co do trwałości i jakości, kupione dla spełnienia własnego mniam mniam i połechtania tu i tam. Zawsze można zagaić : Czeeeeeeść, a ja mam filtr powietrza K&N, wiesz? 8-)

 

Oryginalny filtr ma 15kkm, nawet nie był przybrudzony, leży sobie i czeka w garażu. Ten filtr i tak na wiosnę idzie do zmiany, razem z całym dolotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.