Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymieniasz IC? Czy chociaż czyścisz?

 

IC zostają, one są czyste, były profi czyszczone i uszczelniane przy okazji wymiany turbin ;)

 

Wymieniam tylko wentylator i czujnik odpowiedzialny za jego włączanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyliśmy do kumpla Civica gwint TA-Technix. Po całym dniu walki, okazało się, że dwa amory stukają :lol: Jutro demontaż... dobrze, że już wiemy jak...

 

Z tego co jechałem to bardzo miękki gwint więc nie polecam robić mocnej gleby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, prawy błotnik .. widzę po załamaniu światła jakby wgniota na błotniku była .. Twoje 9 zdjęcie od góry licząc .. zerknij sam :)

 

dobra auto przeleciane IPA , black dye zrobił robotę na jeszczę paru pierdółkach ;) jutro oklejanie i zapewne pojutrze jeszcze raz IPA i C1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, prawy błotnik .. widzę po załamaniu światła jakby wgniota na błotniku była .. Twoje 9 zdjęcie od góry licząc .. zerknij sam :)

 

To wina światła, nie wyobrażam siebie jeździć z taką wgniotą jak to wygląda na zdjęciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, Nie myślałeś nad jednym dużym IC >?

 

Myślałem, już nawet się orientowałem jak to cenowo wygląda ale do mojej mocy to co jest wystarczy... Zrobienie FMICa tak jakbym chciał, czyli żeby zostały wszystkie kratki, spryski i halogeny to koszt około 4tyś pln :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.