Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

GracjanS4, ten zapas to pojedyncza sztuka, czy miałeś kiedyś takie na aucie założone? jak tak to poka fotę :-]

 

Zapas, kupowałem tylko jedną sztukę :) W Quattro potrzebuje wszystkie koła o takich samych parametrach...

 

[ Dodano: 13 Sierpień 2012, 13:21 ]

GracjanS4, widzę, że też nie lubisz jak Ci się coś tłucze w bagażniku (owijanie szmatkami pierdół w zapasie) ;)

 

Przy gwincie to standard, ciągle gdzieś się coś odzywa a baaardzo tego nie lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GracjanS4, ładnie wyszło :good:

A co z lampami ? ;)

 

Masz na myśli oklejanie ? Około godziny 17.00 ma przyjechać Artur - Arti-r1 i mamy coś podziałać, ciekawy jestem efektu :-] Szkoda że na razie nie umiem wyjechać autem bo brakuje "steru" ale postaram się jakieś fotki cyknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał był, Volvo wyprał, ja w tym czasie ogarnąłem plastiki wewnątrz, zakamarki zawiasy oraz szybki,

do tego mały test opalarki na plastiku zewnętrznym i efekt pozytywny :good:

Dzięki Michał, pozdro ;)

 

Jutro korekta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za swoje listwy m-pakietowe ze zderzaków. Kiedyś, jak byłem jeszcze młody i głupi a o kosmetyce samochodowej wiedziałem tyle ile widziałem w marketach postanowiłem sobie, że ów listwy naszmalcuję sobie wynalazkiem o nazwie "Motorynka" (zamiennie stosowałem też identyczne mazidło firmy Sonax) - dawało to czarny kolor, połysk i świeży look. Niestety dziadostwo to miejscami poodłaziło i porobiły się jaśniejsze plamy. Tam gdzie zostało, za nic nie chciało zejść. :wallbash:

Wczoraj próbowałem szorować to szczotką, szamponem samochodowym, stężonym APC ValetPRO i nic. W końcu, z pomocą przyszedł zmywacz do paznokci mojej dziewczyny. Poradził sobie bardzo dobrze z tym g*** choć i tak musiałem nieźle szorować szmatką. Potem jeszcze raz umycie APC i finalnie na listwy poszedł AG Bumper Care.

Teraz listwy wyglądają jak powinny. zostały mi jeszcze te na drzwiach ale muszę zakupić wcześniej butlę zmywacza do paznokci i dam im mocno popalić. :evil:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ogarnąc tylko wnętrze w 730i do stanu używalności, czyli odkurzanko, gruntowne czyszczenie.....i niestety , druga pasja wkroczyła nim się obejrzałem i tak teraz.

 

Przywracam oryginalny BMW HiFI system do życia , naprawiam układ ogrzewania/wentylacji , szyberdach żeby otwierał się w kazdej pozycji i tak samo zamykał, panel sterowania wentylacją, wyrzucam instalację LPG, i uzupełniam braki w tapicerce.....

 

Wszystko przez tą nudą wiejącą niedzielę.....

 

img7824xt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana zdążyłem lekko zająć się dywanikami, 50/50 na kierowcy

 

IMG_1510.jpg

 

Kierowca po, pasażer przed :

 

IMG_1511.jpg

 

Skończony :-]

 

IMG_1513.jpg

 

Potem przyszedł czas na silnik, równo roczny kurz :

 

IMG_1514.jpg

 

IMG_1515.jpg

 

IMG_1516.jpg

 

Po przemyciu wyglądało to tak :

 

IMG_1517.jpg

 

IMG_1518.jpg

 

Filtr też lekko odkurzyłem :

 

IMG_1519.jpg

 

IMG_1520.jpg

 

Silnik na gotowo, 303 AP na wszystko :

 

IMG_1521.jpg

 

IMG_1522.jpg

 

IMG_1523.jpg

 

IMG_1524.jpg

 

A tutaj mycie i QD PB :

 

IMG_1525.jpg

 

Sory za zdjęcia, robiłem aplikatorem i chyba resztki wosku na nim były, bo wszystkie nieostre, przepalone i do tego zaszumione :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liznąłem służbowego Peugeot 206 z marolexa VP NSF, ale w jego przypadku do końca to się nie spisało (nie wiem o co chodzi przecież na nim leży hydrowosk z myjni :dontknow::kox: ), na kołpaki poszedł Tenzi En-Jee, ale też do końca nie domył (może preparat kwasowy lepiej by się spisał na pierwszy raz), później Endurance na opony i AG BC na plastiki. Coś tam lepiej wygląda :mrgreen: Wcześniej myślałem, że w lepszym stanie jest, ale w czasie mycia dopiero zauważyłem ile na nim smoły, lakier już delikatnie utleniony (czerwony), auto z 2007. Jak w przyszłym tygodniu jeszcze będę pracował to może będzie ręczne mycie i ogarnięcie plastików w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.