Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku myślałem że pójdzie samą S40 na pomarańczowym padzie flexi, ale coś nie szło za dobrze :), a nie miałem wiecej czasu na przejazdy, wieć potraktowałem z grubszej rury. S17+ na białym flexi plus do tego wykończeniówka na pomarańczowym z s40.

 

A jeszcze w miedzy czasie sprawdziłem pad Sonusa biały,niby swirl remover a ja jednak myśle ze to bardziej finishing, gładził mi tylko lakier :o

 

W niedziele kończe dzieło... zabezpieczenie i może jakies fotki z całości w słoneczku uda sie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BartekB - ten Olight do przyświecania chyba za wygodny nie jest co? ;)

 

Jest ok, tylko ja jakas niemota w tych zdjęciach jestem. Ładnie widać niedoskonałości, wiem co gdzie poprawić, ale żeby zrobić zdjęcia i pokazać ze faktycznie jest ok to już jest ciężko.

 

Mnie wystarcza w zupełności wystarcza do inspekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem Mamie auto

 

Przebieg 40 tyś km auto było względnie czyste . ( szkoda ze są ograniczenia w relacjach bo kilka aut w ostatnim czasie udało mi się "ulepszyć".

 

Lex bez nadkoli ( wyjazd z domu po błocie także mija się z celem - budowa drogi)

 

DSC_0358.jpg

DSC_0361.jpg

DSC_0379.jpg

DSC_0410.jpg

DSC_0396.jpgDSC_0398.jpg

 

 

A tutaj wg mamy czyste fotele 50/50

DSC_0375.jpg

DSC_0376.jpg

 

Pozdrooooo :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekB - ten Olight do przyświecania chyba za wygodny nie jest co? ;)

 

Jest ok, tylko ja jakas niemota w tych zdjęciach jestem. Ładnie widać niedoskonałości, wiem co gdzie poprawić, ale żeby zrobić zdjęcia i pokazać ze faktycznie jest ok to już jest ciężko.

 

Mnie wystarcza w zupełności wystarcza do inspekcji.

 

ja tam się nie znam ale wydawało mi się, że im bardziej skupione światło, tym bardziej utrudniona inspekcja ;)

 

zwłaszcza na białym lakierze :-]

 

no ale jak jest ok, to ok :good:

 

a żeby nie było off;a - dwa rowery umyte megsowym deagreserem, mocnym apc, pianą VP, popsikane aqua waxem, na oponki i plastiki poszedł VP TTD :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pianek do klimatyzacji. na wielu opakowaniach piszą, aby prysnąć w kratki ;) na parownik też można psiknąć. w końcu to jest dość uniwersalny preparat. znam ASO które kupuje środek, który sie wpsikuje w kratki. tworzy on gęsty żel i jest określona procedura jak przez kilka dni musisz używać klimatyzacji.

co do elektroniki w kanałach. teoretycznie nic tam nie powinno być, ale przez jakiś otwór pianka może sie wydostać. czytałem o przypadkach, gdzie ludzie nawalili za dużo pianki i im zaczęło wywalać błędy poduszki powietrznej lub zalali moduł UCH/UHC w renault ;)

ja wkładam sonde w kratkę do samego końca i robie jednosekundowe psiknięcie i nic sie nie dzieje. jest to bardziej odświeżenie bo na dezynfekcje i tak co rok jeżdze. na opakowaniach piszą żeby zapryskać cały kanał, a to może być szkodliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga sama w sobie bardzo fajna. To od jakiegoś Tuareg'a?

Z tyłu jeszcze ujdzie, ale z przodu na dole są za duże odstępy pomiędzy kołem, a błotnikiem i wygląda to słabo... Pomijając już fakt, że kompletnie nie da się tym jechać :P

 

 

Ale praca jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.