Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj dostałem prezent w postaci kołpaków więc wziąłem się za zapomnianą Fabie.

 

Umyta:

VP Snow Foam + APC potem #901.

 

Prickbort

Glinka

 

VP Snow Foam

 

Duragloss #601 + Track Claw

 

A dziś plastiki i cała reszta

Black Wow, Natural Look, Megs Glass Cleaner i jakiś zapaszek pójdzie :)

 

Za tydzień pranko i impregnacja fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Wiadomo wezmę deski i dam radę... Nie spodziewałem się jednak taaakiej gleby... Zwłaszcza że kupiłem produkt H&R i miało być 35mm w dół z przodu i 20mm w dół z tyłu... W praktyce jest jednak 50mm z przodu i 30mm z tyłu:D

 

Najlepsze jest jednak to że mieszkam przy drodze gdzie w obu kierunkach jest po 3-5 progów zwalniających... Będzie wesoło :evil::shock::kox::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj standardowe mycie+dressing na opony+AG bumper na plastiki

 

+ to co mnie najbardziej zaskoczyło to nowy QD od AG rapid detailer jak dla mnie jest swietny spojrzcie na efekt:)

 

dsc0675be.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc0682fi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Wiadomo wezmę deski i dam radę... Nie spodziewałem się jednak taaakiej gleby... Zwłaszcza że kupiłem produkt H&R i miało być 35mm w dół z przodu i 20mm w dół z tyłu... W praktyce jest jednak 50mm z przodu i 30mm z tyłu:D

 

Najlepsze jest jednak to że mieszkam przy drodze gdzie w obu kierunkach jest po 3-5 progów zwalniających... Będzie wesoło :evil::shock::kox::idea:

 

Powoli, po skosie i dasz radę :)

 

Przed garażem deski, tylko pamiętaj że im więcej desek tym więcej opcji że gdzieś coś może się rozjechać i może być kuku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powoli, po skosie i dasz radę :)

 

Przed garażem deski, tylko pamiętaj że im więcej desek tym więcej opcji że gdzieś coś może się rozjechać i może być kuku ;)

Wyjechałem, jest bajka :good:

Przejechałem pare kilometrów żeby zobaczyć co i jak.

Wybrałem najmniejsze progi i było na styk.. nie chciałem sobie psuć dnia i jutro pojade na te bardziej hardkorowe :D

 

W końcu nie ma kozy i wygląda idealnie.. :evil::mrgreen:

W tygodniu wrzucę fotki, jak założę felgi z letnim obuwiem... Teraz musiałem wrzucić zimę by ustawić geometrię, bo na letnich felgach mam różne szerokości i nikt w okolicy nie chce na nich ustawić zawieszenia.. :dontknow:

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powoli, po skosie i dasz radę :)

 

Przed garażem deski, tylko pamiętaj że im więcej desek tym więcej opcji że gdzieś coś może się rozjechać i może być kuku ;)

Wyjechałem, jest bajka :good:

Przejechałem pare kilometrów żeby zobaczyć co i jak.

Wybrałem najmniejsze progi i było na styk.. nie chciałem sobie psuć dnia i jutro pojade na te bardziej hardkorowe :D

 

W końcu nie ma kozy i wygląda idealnie.. :evil::mrgreen:

W tygodniu wrzucę fotki, jak założę felgi z letnim obuwiem... Teraz musiałem wrzucić zimę by ustawić geometrię, bo na letnich felgach mam różne szerokości i nikt w okolicy nie chce na nich ustawić zawieszenia.. :dontknow:

 

Pozdrawiam ;)

 

Czekam na fotki w takim razie ;)

 

Mam nadzieję że "siedzi" mniej więcej tak :-]

 

1_G3d_L.jpg

 

raad3.jpg

 

sifgd.jpg

 

Szkoda że nie moje rejony, mam faceta - magika od geometri ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że "siedzi" mniej więcej tak :-]

Siedzi praktycznie tak jak na ostatniej fotce... Tyle że felga mniejsza więc i efekt gorszy :D Wydaje mi się nawet że u mnie prześwit mniejszy pod progiem i zderzakiem.. :o

 

Szkoda że nie moje rejony, mam faceta - magika od geometri ;)

No właśnie ja nikogo pewnego nie mam... Będę ryzykował... Faktycznie szkoda że mam tak daleko... A z drugiej strony te 100-150km to znowu nie tak źle :mrgreen::D Może by tak... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że "siedzi" mniej więcej tak :-]

Siedzi praktycznie tak jak na ostatniej fotce... Tyle że felga mniejsza więc i efekt gorszy :D Wydaje mi się nawet że u mnie prześwit mniejszy pod progiem i zderzakiem.. :o

 

Szkoda że nie moje rejony, mam faceta - magika od geometri ;)

No właśnie ja nikogo pewnego nie mam... Będę ryzykował... Faktycznie szkoda że mam tak daleko... A z drugiej strony te 100-150km to znowu nie tak źle :mrgreen::D Może by tak... :-]

 

Skoro podobnie siedzi to klawo :-]

 

Do kolesia z Krakowa masz może z 90km...

 

Jak coś to polecam :)

 

Diagnostyka podwozi, geometria kół, zbieżność...

 

Czesław Duda

ul. Spółdzielczości 9

40-642 Katowice

032 202 78 70

 

Jak byś się dzwonił to powiedz jak wszystko wygląda, że mocna gleba, koła o różnej szerokości itd żeby wiedział na czym stoi, wtedy powie od razu czy będzie się podejmował, da radę itd :)

 

A jak pojedziesz do nich to pozdrów ich od właściciela niebieskiej S4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się dzwonił to powiedz jak wszystko wygląda, że mocna gleba, koła o różnej szerokości itd żeby wiedział na czym stoi, wtedy powie od razu czy będzie się podejmował, da radę itd :)

 

A jak pojedziesz do nich to pozdrów ich od właściciela niebieskiej S4 ;)

Dzięki :good: Myślę że skorzystam, bo lepiej przejechać trochę więcej i mieć zrobione jak trzeba, niż jeździć po kilku "specjalistach" i być niezadowolonym.. ;)

Jak będę to pozdrowię na pewno :good:

 

Nie wiem czy Gość zna się też na przekładniach kierowniczych - może od razu rzucił by okiem, bo niby zrobiłem całą zawiechę i regenerację przekładni, ale kierownica moim zdaniem dalej ma jakiś luzik i nie prowadzi mi się autko w 100% jak trzeba.. ;):idea::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się dzwonił to powiedz jak wszystko wygląda, że mocna gleba, koła o różnej szerokości itd żeby wiedział na czym stoi, wtedy powie od razu czy będzie się podejmował, da radę itd :)

 

A jak pojedziesz do nich to pozdrów ich od właściciela niebieskiej S4 ;)

Dzięki :good: Myślę że skorzystam, bo lepiej przejechać trochę więcej i mieć zrobione jak trzeba, niż jeździć po kilku "specjalistach" i być niezadowolonym.. ;)

Jak będę to pozdrowię na pewno :good:

 

Nie wiem czy Gość zna się też na przekładniach kierowniczych - może od razu rzucił by okiem, bo niby zrobiłem całą zawiechę i regenerację przekładni, ale kierownica moim zdaniem dalej ma jakiś luzik i nie prowadzi mi się autko w 100% jak trzeba.. ;):idea::dontknow:

 

Opisz mu dokładnie jak sprawa wygląda bo jak jest luz na przekładni to nie wiem czy da się dobrze zbieżność ustawić, masz kawałek jazdy więc szkoda by było jechać na darmo :)

 

Według mnie jak walczy facet tylko z zawieszeniami, zbieżności to pojęcie o przekładni też będzie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opisz mu dokładnie jak sprawa wygląda bo jak jest luz na przekładni to nie wiem czy da się dobrze zbieżność ustawić, masz kawałek jazdy więc szkoda by było jechać na darmo :)

 

Według mnie jak walczy facet tylko z zawieszeniami, zbieżności to pojęcie o przekładni też będzie miał :)

 

Wiesz co tutaj problem jest trochę inny. Luzu na samej maglownicy nie ma... Bardziej wygląda mi to na jakiś problem z wałkiem... Ogólnie kierownica po 2cm w każda stronę pracuje lżej niż dalej, ale koła reagują od razu, więc trochę to dziwne...

Wyłożyłem już sporo kasy na regeneracje i bezsensowe czasem naprawy, ale specjalnych rezultatów nie było...

Jak się nie uda nic zrobić to zacznę zbierać na porządną (najlepiej nową) przekładnię... :dontknow:

 

Ten luz powoduje że na winklach które nie są idealnie równe jedzie się trochę mniej pewnie... To samo na autostradach.. Lekkie wzniesienie powoduje że minimalnie porusza się kierownicą i koła reagują a autko troszkę myszkuje...

 

Ale powoli do przodu.... w końcu się wszystko ogarnie i będzie lajcik.. ;)

 

Do Mistrza zadzwonię i pokrótce powiem co i jak... zobaczymy co powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opisz mu dokładnie jak sprawa wygląda bo jak jest luz na przekładni to nie wiem czy da się dobrze zbieżność ustawić, masz kawałek jazdy więc szkoda by było jechać na darmo :)

 

Według mnie jak walczy facet tylko z zawieszeniami, zbieżności to pojęcie o przekładni też będzie miał :)

 

Wiesz co tutaj problem jest trochę inny. Luzu na samej maglownicy nie ma... Bardziej wygląda mi to na jakiś problem z wałkiem... Ogólnie kierownica po 2cm w każda stronę pracuje lżej niż dalej, ale koła reagują od razu, więc trochę to dziwne...

Wyłożyłem już sporo kasy na regeneracje i bezsensowe czasem naprawy, ale specjalnych rezultatów nie było...

Jak się nie uda nic zrobić to zacznę zbierać na porządną (najlepiej nową) przekładnię... :dontknow:

 

Ten luz powoduje że na winklach które nie są idealnie równe jedzie się trochę mniej pewnie... To samo na autostradach.. Lekkie wzniesienie powoduje że minimalnie porusza się kierownicą i koła reagują a autko troszkę myszkuje...

 

Ale powoli do przodu.... w końcu się wszystko ogarnie i będzie lajcik.. ;)

 

Do Mistrza zadzwonię i pokrótce powiem co i jak... zobaczymy co powie ;)

 

Dzwoń dzwoń, powodzenia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz, mam to samo w Passacie, chciałem oddać przekładnie do regeneracji, ale mechanik powiedział, że nie ma jeszcze takiej konieczności, bo on ją "poskręca"... no i poskręcał, faktycznie część objawów takich, jak stukanie podczas skętu na postoju zniknęło, ale auto nadal na właśnie nierównych zakrętach myszkuje, mało tego... skręcę kierownicę na postoju, ruszę a ona się nie odkręca! Masakra jakaś, będę wracał z reklamacją :(

 

Do rzeczy: pojechałem dziś na bezdotyk, mycie kół wspomogłem VP Blue Gel'em, na zewnętrzne gumowe ramki szyb poszedł Megs Ultimate Protector (daaawno go nie uzywałem, zapomniałem, jak ładnie pachnie ;) ), ten sam Megs poszedł też na... opony :) Nie jest chyba do tego przezanczony, ale chcę zobaczyć sobie, jaki będzie efekt. Lakierowane słupki drzwi odświeżyłem sobie AF Tripple, szybki przetarte Megs'em Glass Cleaner, na dywaniki poszedł Stripper ;)

 

A propos zapachów: skuszony tym, jak u kolegi pachnie California Scent wiśniowy (jak długo i intensywnie) kupiłem kilka tygodni temu "Cinamon" tego samego producenta i... nie pachnie w ogóle, ani trochę :( psiknąłem na niego nawet wodą i nadal nic, więc wróciłem do Strippera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.