Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gracjan - szukajcie a znajdziecie, szukanie końcówki przy reszcie modów to akurat nie było aż takie wyzwanie... teraz szukam gwintu ;-)

SzaKal - różnie to bywa, czasem te, czasem inne, jak Ty byłeś u nas to chyba były z Kanady, choć nie jestem pewien. Kiedyś jeździłem z wydrukowaną na wymiar polską blachą, ale ... wolę pod kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM, chińskie opony ?

 

skończyłem konserwację podwozia :) po 3 dniach Przekątna ekranu. Kolejną ważną, jeśli nie najważniejszą rzeczą jest rozmiar naszego ekranu. Nie możemy się sugerować tylko tym, że im większy wyświetlacz, tym lepiej. Jeśli będzie za duży, to oglądanie stanie się bardzo męczące. Jeśli za mały, to dużo na nim nie zobaczymy. Wszystko zależy od odległości oglądającego od ekranu - musimy więc zmierzyć, jak daleko będziemy siedzieć od telewizora. Na każdy cal przekątnej obrazu przypada średnio około 3,85 cm odległości od nowych ekranów, jeśli jednak używamy telewizorów CRT, to odległość powinna być przynajmniej dwukrotnie większa.Czas reakcji matrycy. Czas przejścia pikseli ze stanu zapalonego do zgaszonego i ponownego zapalenia jest bardzo ważną cechą telewizorów. Od tego zależy między innymi nieprzyjemny efekt smużenia. Ten problem występuje głównie w monitorach LCD, przy których czas reakcji nie powinien być zbyt duży. Obecnie rzadko kiedy mamy do czynienia z tym efektem, gdyż matryce reagują przeważnie w czasie mniejszym niż 8 ms. Lepsze ekrany LCD osiągają nawet 2 ms. :)

 

Jakiego środka używałeś Temat mi blisko bo też sie przymierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze mycie Brite-Max'em, poprzedzone prewash'em z magifoam a zakończonem QD AF Finale:

 

citro.jpg

 

czystością długo się nie nacieszyłem, gdyż po dwóch godzinach... :/

 

http://www.youtube.com/watch?v=8gfu1B3Clns&list=UUEUFKyPI5LRAT8TUg6VfmHw&index=1&feature=plcp

 

TGG nie miała szans w starciu z taką ilością wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM, chińskie opony ?

 

skończyłem konserwację podwozia :) po 3 dniach :)

 

Jakiego środka używałeś Temat mi blisko bo też sie przymierzam

 

właściwie to strzelałem poprawki po zeszłym roku i zeszłej konserwacji ;)

w miejscach najbardziej narażonych na wypłukiwanie dałem po gruntownym oczyszczeniu i zerwaniu starej konserwacji preparat APP SEAL 10 czyli taki preparat jak taka ta guma ,która łączy elementy spawane ;) po wyschnięciu jest to ciężko usunąć,ale i też jest elastyczne ;) na to dałem APP Autobit 120 :) a w miejsca gdzie nie mogłem dojść ręcznie to poszedł APP WAX 100 i APP U 200 UBS ;)

jeszcze zostają mi profile zamknięte do zrobienia ;) rok temu robiłem ,ale poprawka nie zaszkodzi :)

miałem 3 małe miejsca gdzie był mały nalot na podwoziu to dałem na to najpierw po dokładnym oczyszczeniu APP Rust coś tam taki preparat wiążący korozję , na to APP SEAL 10 i na to APP Autobit 120 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tygodniu od nałożenia race glaze 484 opłukanie za 2 zł na bezdotyku oraz Qd pb s&g

 

teraz czekam na obiecywane burze

 

wosk jednak fajniutki, woda ucieka jak szalona

 

a w firmowej astrze w środku na plastiki nakładany pędzlem vp detailer do wnętrz i przecierany, tak dwukrotnie, wyglądają spoko

 

qd do plastików od sonusa mi się nie chce już nakładać, za gorąco, w jeepie mam wrażenie że jest on taki sobie..kurzy sie jak sie kurzyło, zostają ślady na plastikach, ale to pewnie od tego ze człowiek się ciągle poci i zawsze gdzieś sie dotknie

 

gites generalnie

 

nie jadę w teren, za gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu,ale niedziela jest dniem w ktorym najbardziej lubie dlubac przy aucie :-]

 

dlatego tez podlubalem przy osiemdziesiatce...

 

Wymienilem wszystkie weze paliwowe na drodze do pompki,od pompki do separatora,od separatora do gaznika oraz wszystkie podcisnienia i inne wezyki przy gazniku - wiekszosc mocno sparciala,kilka peknietych ( lewizna )

 

dsc6969800x536.jpg

 

dodatkowo dokrecilem pokrywe zaworow - srubki moglem w palcach wykrecic :lol: mimo to zadngo wycieku,pewnie na sylikonie polozone,ale dokrecone juz git. Dodatkowo sprawdzilem przepustnice :cry: wiedzialem,ze nie otwiera jej do konca bo pedal malo "pracowal",ale jak zobaczylem ile otwiera to mina taka :D:D:D wyregulowalem pelne otwarcie i teraz jest ogien :good::song:

 

powoli powoli do przodu

 

dsc6968800x536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko

 

Właśnie dostałem info, że Mercedes wraca na powtórkę. Właściciel z podjarania zarysował bok i zbił lampę

 

 

patryczken16, widzę, że tempo prac dosyć wartkie ;) Do końca miesiąca będzie lala? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.