Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

siwy49, Daniel'sowi chyba chodziło o to, że tylko PA i Z, bo ze SV'axa nic go nie powaliło. Chociaż Glacier lub Shield na białuchach dają chyba radę... :song:
jak miałem to innaczej napisac?

Shield to chyba jedyny wosk SV który mi podszedł ze względu na jego trwałość... To jest moje subiektywne odczucie, spodziewacie się pewnie że ochy i achy będą pod względem najdroższych wosków...nie- najbardziej na białym podszedł mi destiny i glasur. Do tego HDC które o niebo wole od CF-a, FG dużo bardziej podchodził mi od NE, szampon- zarówno car bath jak i clear to dla mnie słabe szampony- tutaj zostałem przy PA. Powodów było sporo, spróbowałem, nie podeszły mi produkty SV, sprzedałem nie żałuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hield to chyba jedyny wosk SV który mi podszedł ze względu na jego trwałość... To jest moje subiektywne odczucie, spodziewacie się pewnie że ochy i achy będą pod względem najdroższych wosków...nie- najbardziej na białym podszedł mi destiny i glasur. Do tego HDC które o niebo wole od CF-a, FG dużo bardziej podchodził mi od NE, szampon- zarówno car bath jak i clear to dla mnie słabe szampony- tutaj zostałem przy PA. Powodów było sporo, spróbowałem, nie podeszły mi produkty SV, sprzedałem nie żałuje...

 

Dużo prawdy jest w tym co piszesz ;)

 

Ale jak dla mnie na biały tylko Shield :P

 

[ Dodano: 6 Lipiec 2012, 10:23 ]

Idę myć felgi bo zostały nareszcie sprzedane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bym napisał że nie podchodzą mi produkty SV - wolę np: PA i Zymol.

Wielu nie zgodzi się tą opinią, ale mają do tego prawo. Jeden woli budyń drugi kisiel. :-]

no wiadomo i nie mam zamiaru wciskać że SV do niczego się nie nadaje bo było by to głupotą...to jest moja subiektywna opinia, zaczynałem od obozu Z, poszedłem potem do obozu SV i przygody nie żałuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo i nie mam zamiaru wciskać że SV do niczego się nie nadaje bo było by to głupotą...to jest moja subiektywna opinia, zaczynałem od obozu Z, poszedłem potem do obozu SV i przygody nie żałuje...

 

Danielu ale odpowiedz na pytanie co jest wg ciebie najlepsze go Białego chodzi mi o wosk ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA i Z, SV nic mnie nie powaliło...pozbyłem się wszystkiego co miałem...

 

Tak napisał.. wiec ...sam sobie zaprzecza.. A ty się Jodan nie unoś bo ja umiem czytać.. a chyba niektórzy maja problem ze sklecaniem jednego zdania żeby sobie potem nie zaprzeczać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, nie unoszę się, bo za gorąco ;) . Moim zdaniem daniels, wyraził się w zacytowanym przez Ciebie fragmencie jasno i nie bardzo rozumiem to łapanie niektórych za słówka. Nawet jak Twoim zdaniem nie wyraził się w sposób zrozumiały dla wszystkich to w następnym poście to wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.