Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umyłem, przetarłem SurfCity Hot Rod Detailer, na plastiki zewnętrzne (są dwa :P) i opony Brilliance, dywaniki gumowe umyłem APC, mój zabezpieczyłem 303AP, pozostałe FK TireDressing (mogą się ślizgać)... i w sumie tyle. Ono i tak nigdy nie jest brudne. Ale wpisać się czasem trzeba, żeby ktoś nie pomyślał że nie myję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

_Makki_, w głowie Ci się poprzewracało.

 

Ja przy autach nic nie zrobiłem. Zacząłem za to projekt garaż. Wyszlifowałem ściany i raz je pomalowałem. Ma ktoś dostęp w Poznaniu do CNC?

Szukam farby na posadzkę. Ma być tanio i dobrze :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywaniki gumowe umyłem APC, mój zabezpieczyłem 303AP, pozostałe FK TireDressing (mogą się ślizgać)

Dziś testowałem na dywaniki uprzednio umyte APC, Talosa 1:1 z wodą,bardzo fajny efekt wizualny,poślizgu jako takiego nie ma,jak to umyty dywanik,no i jakby nie patrzeć wychodzi ekonomicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzanie, mycie plastików, PB NL na wszystko, mycie podsufitki APC i fibrami (aż sam się zdziwiłem ile to dało, trzeba będzie operację powtórzyć dla jeszcze lepszego efektu). Potem testowo na tylnej klapie 2x Megs UC -> IPA -> DJ Rainforest Rub (na Daltona):

 

dsc0162la.jpg

 

EDIT:OK, jedne krople zlikwidowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, jaki rozmiar tarczy ? Jak hebel w stosunku do serii ? :-]

330mm. Seryjnie to tam UFO siedzi wiec duzo o serii nie moge powiedziec oprocz tego ze hamuja jezeli sie o nie dba. UFO heble do tego sa brzydkie wiec wiadomo ze kto madry to je wywala..

 

[ Dodano: 30 Czerwiec 2012, 23:24 ]

Projekt sleeper oficjalnie mozna uznac za rozpoczety :P

1. Tylko z przodu?

2. Tarcza 330 mm?

3. Zaciski nowe, czy po regeneracji?

4. Pozostanie napis Porsche, czy pojawi sie coś innego?

 

1. Z tylu bedzie jak fabryka nakazuje czyli 269x20mm ATE i klocki ATE.

2. tak

3. Nowe

4. Napis pozostanie bo bedzie sie ladnie komponowal z nowym sercem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, jaki rozmiar tarczy ? Jak hebel w stosunku do serii ? :-]

330mm. Seryjnie to tam UFO siedzi wiec duzo o serii nie moge powiedziec oprocz tego ze hamuja jezeli sie o nie dba. UFO heble do tego sa brzydkie wiec wiadomo ze kto madry to je wywala..

 

Myślałem że miałeś te same heble co ja mam u siebie, dlatego ciekawy byłem różnicy a u ciebie UFO :( Pewnie jak się dotrze to będzie hamowało dużo lepiej :)

 

 

No to już wszystko wiadomo jeśli chodzi o silnik :-] RS2 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że miałeś te same heble co ja mam u siebie, dlatego ciekawy byłem różnicy a u ciebie UFO :( Pewnie jak się dotrze to będzie hamowało dużo lepiej :)

Nie no fabrycznie byly tam UFO. Pozniej jakis rzeznik zalozyl tam XYZ RACING. Ze do Polski to dojechalo to cud, nad Wisla.. Ah te norki no, sruby trzymajace heble byly jakies ala Ikea a blaszki od klockow to chyba mu zginely gdzies podczas montazu bo ani widu ze kiedys tam byly. Wiec klocki trzymala rdza i slowo honoru. A to byl mechanik z ASO Audi. Zdjecia tych hebli XYZ zostana mu dostarczone na pamiatke.. Padaka straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wygląda to tak samo niestety.... no i najważniejsze, jak najdalej od ASO :good:

Mozliwe ale ja nie znam za bardzo ASO w PL..

Tzn tak, znam Audi Premium i moge powiedziec ze jestem bardzo zadowolony bo profesjonalna obsluga. Ale tylko wtedy kiedy stoje im za glowa. Mam gdzies ich te przepisy ze klient siedzi na sofie i podaje mu kawe ladna piekna pani.

Ja lubie miec brudne rece i potrafie wejsc pod auto w bialej koszuli a ze auto moje i ja place to drzwi jeszcze przedemna zadne ASO nie zamknelo. Kiedys juz sie probowali ze to przepisy BHP itp. W 2 minuty wymienilem im 10 przykladow lamania przepisow na hali to pozniej nie wiedzieli za bardzo skad ja sie urwalem.

ASO Auto Viva za to w warszawie to takie przekretasy ze ja nie wiem w jaki sposob wogole to dalej istnieje ale jak widac istnieje.

ASO Audi w Gdansku, na dzielni mojej nowej Pani takze profesjonalizm i nawet bez problemow moge sobie chodzic po hali jak mi sie chce. Ostatnio biegalem tam w klapkach i atmosfera byla calkiem mila.

Wiec tak wszystkich pod jedna czapke bym nie bral bo to roznie bywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, może źle to napisałem, pewnie są gdzieś jakieś ASO warte uwagi, nie mówię tu o Audi tylko ogólnie... Ja jeszcze na takie nie trafiłem, zawsze jakieś "schody" są po drodze :good: Ja tam nie ufam żadnemu mechanikowi, za dużo się już naoglądałem, sam sobie do końca nie wierze a co dopiero komuś, dlatego co tylko mogę robię sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys juz sie probowali ze to przepisy BHP itp. W 2 minuty wymienilem im 10 przykladow lamania przepisow na hali to pozniej nie wiedzieli za bardzo skad ja sie urwalem.

a podał byś może te przykłady? bo też chyba będe musiał popatrzeć co robią z tatowym autem w ASO ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podał byś może te przykłady? bo też chyba będe musiał popatrzeć co robią z tatowym autem w ASO ;p

No ja na takie "przepisy" BHP to odpowiadam to co widze, np brak rekawiczek, okularow ochronnych czy tez ciasnych gogli. A jak juz olej rozlany to wogole padaka..

 

Tak o zeby tylko sie odczepili..

 

[ Dodano: 1 Lipiec 2012, 02:04 ]

2. Tarcza 330 mm?
2. tak

To hamuje nas to samo - tylko u Ciebie napis Porsche, a u mnie "R".

Fajny projekt sie szykuje - kiedy będzie można (znów?) zobaczyć w 3M? 8-)

 

No mozna powiedziec ze tez. Jakie masz klocki?

Pewnie cos takiego u Ciebie?

 

630276e3.jpg

 

W 3M bede od srody ale bez Audi. Tym razem bede sie poruszal V70.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.