Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gloria+magifoam na bezdotyku. Woski nakładane dokładnie miesiąc temu (Concours i Carbon i #111 na dach), nie myte ani razu szamponem, tylko 2 razy Magi. Na masce woski pozdychały, boki całkiem nieźle, ale przednie drzwi pasażera odpychają jak wściekłe, carbon jak świeżo nałożony glasur :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie..

 

mój umyty bezdotykiem, przetarty mikrofibrą plus brudki co nie zeszły potraktowane lekko ssr1, potem w cieniu nałożony rc 4*4

 

styka

 

ponad 2 godziny w upale, mimo że stałem w cieniu

 

na kawałek m aski w ramach porównania nałożony dodo w diamond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co skończyłem :|

 

Obrazek

 

 

CF+Celeste Dettaglio :-]

 

 

 

Nawet długo nie postał bo żona poleciała już do sklepu :wallbash::wallbash::wallbash:

 

Jezdzilem po okolicy szukajac miejsca nad woda i gdyby nie familia to pewnje bym zajechal :P

Glinki zapchane na maksa i towarzystwo jakies takie :dontknow: nad Zegrzem luzniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój umyty bezdotykiem, przetarty mikrofibrą plus brudki co nie zeszły potraktowane lekko ssr1, potem w cieniu nałożony rc 4*4

Nie wyciera się samochodu umytego tylko na bezdotyku, bo możesz narobić rys tym co zostało, a napewno zostało. I jeszcze jechanie brudu ssr1 i woskowanie :wallbash: długa przed Toba droga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - a M5 nie ma? :D Mogła pojechać... ;)

 

///M po bułki to już chyba za bogato :D:D:P

 

Jezdzilem po okolicy szukajac miejsca nad woda i gdyby nie familia to pewnje bym zajechal :P

Glinki zapchane na maksa i towarzystwo jakies takie :dontknow: nad Zegrzem luzniej.

 

Było trzeba wbijać jak w dym :-];)

 

Cytat:

Celeste Dettaglio

 

Nie zasychał ?

 

Robiłem w garażu i przy ulta,niewidocznej warstwie : ścierał się jak CRYSTAL :good:

 

dzinkins, pięknie :good:

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.