Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie przy swoim, ale przy siostry ;) Umyłem i nałożyłem TW ICE. To moje chyba 10 podejście do tego wosku, i znowu polerowanie mi nie wyszło,zostają smugi :thumbdown:

Ja też coś nie mogę się do tego wosku przekonać ... przynajmniej na lakierze samochodu. Wyczucie kiedy jest gotowy do polerowania to w zasadzie "mission impossible". Ostatnio zacząłem go używać do pielęgnacji mebli w domu - w tej aplikacji nawet daje radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Wyczucie kiedy jest gotowy do polerowania to w zasadzie "mission impossible"

 

Dokładnie. I to obojętnie czy czekam 3-5 minut jak każde producent, albo te standardowe 15-20,zawsze jest walka z polerowaniem,po cały aucie odpadają ręce. Gdzie mu do Colli albo SRP, gdzie wystarczy lekko przejechać MF żeby wypolerować.

 

Ale na plastikach sprawuje się lepiej niż dowolny dressing którego do tej pory używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właściwie wczoraj;mycie i maska od podstaw: glinka UC,SWx,SRP,#16. Tylko tak mogę to robić czyli na raty. Mam już dach ,tylną klapę i maskę. Użerałem się z "kraterami" o których już wspominałem. Kiedy ściągnąłem wszystkie zarysowania oczom moim okazał się gąszcz mikro wżerów nieznanego mi pochodzenia. Wyglądało to jakby ziarnka piasku się powbijały. Ale teraz tak sobie myślę ze to może sok z lipy pozostawiony dłużej nie zmyty tak zadziałał? Poradziłem sobie, choć i tak jeszcze widać -muszą być po prostu głębokie. Ale dopiero futro dało rade,ani CP ani PP z UC nie były skuteczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.