Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pianka na szczotkę i na skórkę od autolanda, przetarte mikro i potem megsowym padem nakłądałem sobie kremik smakowity tarrago, bezbarwny, matowy pachnący w szklanym słoiczku malutkim

 

:|

 

a zaraz podpalam smoka i jade grzmieć wydechem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem licznik na taki z FISem, dograłem immo, ustawiłem przebieg, przekodowałem tak żeby komunikował się z radiem :)

 

efekty:

20120610108.jpg

20120610110.jpg

 

no i opłukałem z grubsza auto, co z tego jak po 8h postoju pod drzewem nadaje się tylko do glinkowania... :wallbash:

20120615120.jpg?t=1339778943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem, nawoskowałem, i ponownie zamontowałem silnik, wypiaskowałem i polakierowałem felgi i oczywiście nowa warstwa klaru na całe auto... :-]:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez zdjęć Panowie, to pisanie "co dziś zrobiłem", IMO jest... hmmm... zabawne........... :D:lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tatowozowi full pakiet zwieńczony LP na maszynie po czym ręcznie CherryGlaze a na koniec RED. Może zdjęcia tego nie oddają, ale na czerwonym takie trio robi mega szał. Naoczny świadek określił to tak "kurrr ta czerwień aż boli !" :-]

img3067b.jpg img3068jn.jpg img3069c.jpg img3070n.jpg img3071ru.jpg img3073gf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki profil opony?

seria 225/40/18 na 7.5"

Tata ma pewnie ciekawy temperament :D

hmm chyba nie to :o w jego wypadku szybkie auto jest nie tyle po to żeby świrować, a raczej po to żeby mieć świadomość, że w razie czego można wyprzedzić 3 tiry w kilka sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.