Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

yukon, to najmocniejsze TDCi, czyli 115 koni :P Fajnie jeździ i dużo nie pali ;)

 

saddam to było bardziej na szybko tak jak napisałem w dziale testy :P W paru miejscach właśnie w szczelinach musi iść Tar Remover, bo kolki z żywicą naleciały i się wszystko posklejało, tak samo zapomniałem pędzla do dressingu i w paru miejscach aplikator nie dawał rady, ale mimo niedociągnięć o wiele lepiej wygląda, niż było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakunek dziś dotarł,urwana śruba rozwiercona,nowe zakupione,zestaw naprawczy do tłoczków również,teraz pozostaje tylko poskładac wsio do kupy i zobaczyc czy będzie jakaś poprawa w hamowaniu i czy lekkie drgania znikną. ;) A jutro oczyszczenie piast przed założeniem.

snb10980.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana:

-SNB Tar Remover + Atas Resinol,

-mycie Nigrin, alusy K2 Alot,

-lakier AG SRP + PB Red,

-szyby AG CGP,

-dressing Bumper Care na plastiki, a na opony 4cleaner Black.

 

Później dostał do czyszczenia wewnątrz Chryslera Stratus, a w środku masakra :thumbdown: Dzisiaj wyczyściłem wszystkie plastiki w kabinie i skórę oprócz fotela kierowcy, bo już nie miałem siły. Jutro ciąg dalszy czyszczenia, bo jeszcze coś trzeba zrobić z podłogą i zostaje zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.