Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

po raz kolejny podjąłem się reanimacji plecionki idącej od membrany do konektorów na koszu, tym razem jednak nie użyłem lutownicy tylko połączyłem ze sobą plecionkę z kablem głośnikowym (by-pass) za pomocą konektorów i mocno zacisnąłem zaciskarką, następnie nałożyłem opaski termokurczliwe a całość skręciłem i poszedłem do auta sprawdzić czy zaciśnięta plecionka na konektorze będzie łączyć bez lutowania bo to było moim głównym zmartwieniem. oto efekty:

 

jak widać, działa :-] ciekawe na jak długo :o mam nadzieję że nie prędko będę musiał znów coś kombinować żeby głośnik znowu masował :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja wymieniłem dzisiaj szybę czołową w mojej bryczce. Dobrze, że poszło bezgotówkowo z AC bo faktura jest na 5950pln. Szkoda jednak zniżek ale co zrobić.

Chcieli mi pianą aktywną przemysłową umyć auto. Dobrze, że wcześniej im powiedziałem żeby tylko opłukali... Po takiej pianie Red spłynąłby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, odpryski są, tylko może akurat tu nie widać, nie ma ich dużo, ale i auto z rozmowy z właścicielem użytkowane było głównie w mieście. pare miejsc na zderzaku nawet nadaje sie do wypełnienia zaprawką (ta na szczęście została mi po fieście :) ) na masce jest ich troche więcej- czym to jest spowodowane nie mam pojęcia :/ właściciel zapewniał, że zderzak nie był lakierowany- nie jestem w stanie tego niestety sprawdzić- maskę jak i resztę auta sprawdzałem i lakier jest ori

 

Paweł, gadaj dlaczego?? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przy aucie,ale "dla" auta :D

 

Operacja KWAZAR dla leniwych :lol::lol: - czyli tzw DIY

 

Gromadzimy sprzet:

 

dsc6682800x536.jpg

 

 

Dokonujemy pomiaru

 

dsc6683800x536.jpg

 

 

Napierd***alamy !

 

znaczy wiercimy ;)

 

dsc6684800x536.jpg

dsc6685800x536.jpg

dsc6686800x536.jpg

 

 

Malo,powiekszamy :)

 

dsc6687800x536rspsic.jpg

 

 

Gladzimy :kox:

 

dsc6688800x536.jpg

 

 

Lookamy jak wyszlo

 

dsc6689800x536.jpg

 

 

Smarujemy

 

dsc6690800x536.jpg

 

 

Napierd***alamy !

 

Znaczy wciskamy :)

 

dsc6691800x536.jpg

dsc6692800x536.jpg

dsc6694800x536.jpg

dsc6695800x536.jpg

 

 

Smiejemy :D

 

dsc6696800x536.jpg

dsc6697800x536.jpg

 

 

Dla mnie nie ma ograniczen :lol:

 

dsc6700800x536.jpg

dsc6701800x536.jpg

 

 

Z regulatorem cisnieniowym co dziala jak odciecie w silniku:

 

 

Pokaz jak dlugo psikamy,tylko na 3 barach :P

 

 

Pozniej nadmuchalem do 7 bar,po wypsikaniu prawie 2 litrow zostalo 3 bary w opryskiwaczu :ad::ad::ad: Z tym ze malo go nie rozsadzilo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.