Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odświeżyłem trochę wnętrze. Przepraszam za słabe fotki ale na parę minut wyszło słońce i robiłem je w dużym pośpiechu. Uprzedzając pytania - kratki nawiewu u dołu konsoli są wyczyszczone - fotka dała jakieś dziwne odbicie.

 

Środek odkurzony, umyty APC Nielsena, na plastiki poszedł AutoGlym Vinyl and Rubber Care (1:3), na uszczelki Meguiars Hot Shine Tire Gel.

 

68522536.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

78048736.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

47458479.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

23428881.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Felgi również "ogarnięte". (Auto dopiero opuszczone z podnośnika dlatego tak wysoko).

Umyte Shiny Garage E.F. Wheel Cleaner, APC Nielsen, IronX, wyglinkowane BH Soft Clay Bar + Coli 476.

Na oponach Meguiars Hot Shine Tire Gel.

 

80188868.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

70995946.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

11142819.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zimówki przygotowane do leżakowania. :)

 

17150970.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Pierwsze fotki z prac nad samochodem na forum - mam nadzieję, że nie zostanę zjedzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bizislawek, mam wrażenie, że szybko się zapychają a potem cięzko je odetkać. Kiedyś zrobiłem maskę u siebie takim grafitowo-czarnym (jak znajde w domu skrawek to podam producenta) i super się pracowało. W dodatku nie zostawiał rys tylko zmatowienie i było łatwo wyprowadzić po nim lakier. W Matadorze mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.