Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie dzisiaj na tapecie A3.

 

Wnętrze kompletnie wybebeszone, odkurzone, APC BH 1:10 wszędzie gdzie się dało łącznie z wnęką na zapas, zawiasy, profile uszczelki itp również oberwały.

Po tym z zewnątrz poleciałem pianą Orange Pre-Wash z P.A, po wyschnięciu smoła Autosmart, na to APC BH 1:10 z P.A i mycie na 2 wiadra szamponem Big Apple 30ml/8l.

Umyte wszystko łącznie z nadkolami :song:

Wstawione do garażu czeka na jutrzejsze działania wojenne :kox:

 

 

edit:

Zapomniałbym, silnik oberwał powierzchownie APC 1:4 i pędzlami + płukanie Karcherem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, ale jaja. Nic nie kumam ale rezerwuję ;)

Hehe, do PL jednak sie nie oplaca sprowadzac :D

 

Makki, da radę upchnąć te dodatkowe 2 komplety kół z felgami? :E

Dorzucasz CR'a i Glaciera, wnioskuję ze zdjęć? :>

 

W Norwegii podstawa zeby auto sprzedawane mialo komplet kol zimowych i letnich.

Nie chce mi sie bawic w sprzedawanie kol osobno wiec sprzedaje wszystko co mam do A4 razem z autem.

Odnosnie CRa i Glaciera to taki dobry wojek to nie jestem.

Ale w ogloszeniu jest napisane co i jak ;)

 

Zaczęło się od schodów teraz marmurowe blaty aż strach pomyśleć co będzie póżniej heheh . :ad:

Chinole taki ladniusi marmur robia ze szok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja właśnie wróciłem.... 3.5godz.

Mycie, osuszanie, AIO Auto Finesse, Wosk PB Red, valet do plastików zewnętrz., felgi APC, opony Brillance.

To był mój drugi raz w życiu i o niebo lepiej niż za pierwszym razem kiedy to dawkowałem za dużo AIO i wosku.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, im więcej patrzę na to Twoje Scirocco tym bardziej takie chcę :mrgreen:

 

Dziś tylko mycie, czyli standard (PA Glissante, VP Bilberry, VP Dionysus Tyre Gloss, AG Bumper Care, QD Stjarnagloss, ponieważ z Pete's 53 & Lusso Oro nałożonych 3 tyg temu prawie nic nie zostało).

 

Od takie tam zdjęcie na udokumentowanie pracy (na drugim planie "smutne sreberko", ponieważ nie poświęcam jemu tyle czasu co "czerwonemu sadzomiotowi" :D )

59111064.jpg

Aha, wiem jedno, kolejne co kupię to porządny aparat, bo ten do zdjęć się nie nadaje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.