Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GlasCola, a obok stanowiska? najpierw opłukaj samochód/umyj na bezdotyku, potem odjedź ze stanowiska, wyciągnij wiaderka z wodą, szamponem itp, umyj i podjedź spłukać i nie będzie się czepiał :)

Mam u siebie dwie takie myjki, jedna na parkingu TESCO więc tam raczej nie umyje auta na dwa wiadra a druga już ma swój własny teren ale ogrodzony, kostka brukowana wyłożona wokół więc tam tez mi raczej nie pozwolą ale podjadę tam i się może jakoś dogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ co to za wydechy ?

 

I ile %-owa folia na przednich szybach ?

 

"Wydech" to pakiet ABT, bebechy ukladu to Sebring.

 

Ile stopniowa to nie pamietam bo przymierzalem pol dnia, w sloncu, pod slonce, w ciemnym i jasnym pomieszczeniu, z dachem zasunietym i bez. Wziolem taki odcien jaki mi pasowal.

Boki sa w tym samym odcieniu, tylna klapa jakas tam folia LLumar Vip bardzo ciemna, ze wzgledu na psa.

 

_Makki_, Audi kot :good: , teraz widzę Cie w Lexusie :o

Lexusa to ja nawet maszyna nie chce juz tykac a co dopiero jezdzic :mrgreen:

Audi i tylko q sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

Jestem bardzo zadowolony dzisiaj po zabawie z moim autkiem.

Umyłem go Megusiem, zrobiłem głębię QD PB, plastiki posmarowałem Valetkiem, umyłem szybki i jest piękny. Wygląda jak po ostatnim woskowaniu.

Nie dziwcie się, że się tak cieszę ale od niedawna bawię się kosmetykę autka a dzisiaj pierwszy raz użyłem QD i naprawdę dobrego środka do plastików zewnętrznych.

Pozdrawiam wszystkich miłośników pucowania samochodów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prewash by Marolex2000+piana zrobiona z ok.20ml samponu Nigrin/1,5L wody + nowe filce z gąbki technicznej (naprawdę lepiej pianują niż sam filc meblowy ;)

Ostre płukanie na bezdotyku

Suszenie by Fluffy oraz wytarcie felg zwykłą marketową fibrą

Na maskę BP QD+, na oponki jakiś tam Plak do opon, na plastiki zewn coś tam z Plaka do plast zewn . Z Plaka kończę stare zapasy :kox:

Na wyjazd na bezdotyk zabrałem ze sobą pół wiaderka z ciepłą wodą do płukania fibry i mały kwazar 0,5L z odrobiną płynu do naczyń i ciepłą wodą jako prewash do plastików wewnątrz.

Plastiki wewnątrz wymyte, wysuszone i objechane PB Natural Look-iem (pierwszy raz), nadmiar wypolerowany fibrą.

Fajny ten migdałowy zapaszek PB NL ma :-] a że o soku z gumijagód w PB QD+ nie wspomnę :kox::kox: można się naćpać :kox::kox:

Jutro chyba powtórzę aplikację NL dla utrwalenia i wyczyszczę szyby zewn/wewn + NW z Autolandu (też stary zapas - chyba w domu szyby nim objadę bo się nigdy nie skończy :wallbash: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no samochód samochód sprzedałem, jezdziłem nim rok. póki co nic nie kupuję, a czy ford nastepny?? dostałem brelok forda od dziewczyny jeszcze gdy miałem Focusa więc nie wykluczone że następny też będzie ford ze względu na brelok, którego z w/w przyczyn nowemu właścicielowi dać nie mogłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 magiczne literki ABT :good:

Wole te 3 - MTM ale czlowiek sie uczy cale zycie.

Rozwiazanie wydechu ABT, za takie pieniedze jest tak amatorskie ze glowa mala.

Rozumiem zeby jeszcze Pachura podchodzil do tematu profesjonalnie ale "business is business" - amen.

Chlopaczek moze innym oczy malowac ale kurde jak juz bajerowac to tak porzadnie, zeby klienci nie kumali o co kaman.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3dni zapindalania, polerowania, prania, pastowania, szorowania, szczotkowania + Nowe tablice :-]

Mam 400 zdjęć z prac aczkolwiek nie mam czasu na grubszą relację. Jak znajdę to coś zmajstruję.

 

Efekt końcowy:

 

84271792.jpg

 

73234094.jpg

 

66373260.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.