Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to i ja się pochwalę w piątek mycie szampon - Meguiar's Gold Class a w sobotę zrezygnowałem jak narazie z wosku i tak polerka oczywiście LARE EPL-11 /spisuję się świetnie/ Meguiar's Scratch X 2.0 + ręczne dopieszczenie i wreszcie zmiana kółek na letnie bo i pora, polerowanie felga a gumki zrobiłem Meguiar's Hot Shine Tire Gel, środeczek przeleciałem Meguiar's Ultimate Protectant i skórę odświeżyłem a efekt poniżej:

1.

IMGP5872_edytowany-1.jpg

2.

IMGP5873_edytowany-1.jpg

3.

IMGP5876_edytowany-1.jpg

4.

IMGP5877_edytowany-1.jpg

5.

IMGP5880_edytowany-1.jpg

6.

IMGP5881_edytowany-1.jpg

7.

IMGP5882_edytowany-1.jpg

8.

IMGP5883_edytowany-1.jpg

I to było na tyle, miłej nocki...Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Przy swoim:

- DJ BTBM

- suszenie Fluffy'my

 

Przy nieswoim:

- VP Neutral Snow Foam

- Meg's Gold Class

- Glinka BH na wodzie

- APC w zakamarki

- ponowne Meg's Gold Class

- suszenie Fluffy'my

 

I czeka w garazu na jutrzejsza zabawe maszynowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ( z okazji niedzielnego obiadku ) zawitał do jamy powód mej dumy, Civic. Jako że dziadek parę lat mył go przed garażem, widzimy co powstało :zly::wallbash:

 

DSC_0719.jpg

 

DSC_0722.jpg

 

DSC_0726.jpg

 

Umyłem fragment, wyglinkowałem i przystąpiłem do darcia. Najpierw pomarańczowy Flexipads z Menzerną 500, efekt tutaj :

 

DSC_0732.jpg

 

Więcej zdjęć brak, no ale. Blask zaczął się pokazywać, SZAJN nadal nieobecny. Zacząłem kombinować z zielonym 3M i Fast Cutem Plus. Potem w ruch poszedł biały Flexi z 500tką. Coś zaczęło się poprawiać...

 

DSC_0739.jpg

 

Na końcu zdecydowałem się na Ultrafinę na pomarańczu, a potem na niebieskim 3M.

 

DSC_0742.jpg

 

Po nałożeniu HDC i Carbona prezentowało się to tak :

 

DSC_0755.jpg

 

Po maturze fura zawita na dłużej, trochę roboty będzie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś:

 

- mycie bezdotyk,

- opony CG Natual shine,

- szyby Megs glass cleaner + Pro Vision Rain Clear gel,

- uszczelki Megs trim restorer,

- musiałem domyć szybę przednią od środka po naklejce - Valet Pro tar & glue remover (średnio dał radę),

- na koniec Stripper Scent na dywaniki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
soll, nie marudź, tylko rozklejaj i psikaj ;)

 

Te co ma to moze sobie psikac, jakby chcial czarne to musi kupic soczewki i dopiero potem malowac, bo te co ma teraz to i tak odblysniki musialyby zostac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem drzeć dach w A3.

Futro +FG500 x2 + FF3000 i pomarańczowy flexi = 80%, reszta nadaje się pod papier :dontknow:

Ogólnie zadowolony, jutro reszta auta ale bardziej lajtowo samym finiszem na polishingu, cleaner AF na czarnym ABW i Pete's, pierwszy raz letni wosk w tym roku :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, z racji wolnego dnia postanowiłem ogarnąć lampe, która była troszke dojechana. 2 duze rysy, ok 0.8 mm głębokości zdjcie0288tp.jpg

 

 

i duzy odprysk 1,5 mm głęboka jak nic zdjcie0284i.jpg

 

Zacząłem od lekko zuzytej 120 na sucho na mimosrodzie, pnąc sie stopniowo w górę 180, 240 i na mokro 400

zdjcie0294re.jpg

 

, 800, 1200, 1500, 2000, poprawiłem Abralonem 2000, trizact i znowu abralon 4000. Zielony i zółty korek na pomaranczowej gabce APP i na koniec Chemical Guys Wet Mirror Finish.

zdjcie0297z.jpg

zdjcie0298jv.jpg

 

Zdjecia robione telefonem także szału nie ma. Małe ryski zostały ale efekt super. Czas operacyjny 2h, uf :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdotyk byl grany dzisiaj. Ostatni program, bo auto tylko zakurzone. O dziwo, W5 z Lidla trzyma sie niezle i calkiem przyzwoicie kropelkuje (miesiac temu nakladany, glownie plukanie bezdotyk, raz myty MS Very Chery, odswiezony QD tydzien temu). Podobny efekt co Colli 476s, ktory lezy na masce i zderzaku z przodu. Fot nie zrobilem, bo mi sie spieszylo, ale jutro moze cos cykne, bo az jestem zdziwiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.