Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawet nie słyszałem o tym "magiku z Płocka", ale to chyba coraz więcej handlarzy i to nie tylko w Płocku wynajmuje kogoś kto umie robić dobre zdjęcia i je obrabiać w PS, aby zrobić wrażenie na tych na których robi to wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym się nie zdziwił gdyby ten cały magik korzystał po cichaczu z forum 8-) fotografia to jedno ale przygotowane i czyste wypucowane auto to już co innego :-]

 

e tam, Magik to trzaska tylko foty, a przygotowanie auta to już kwestia handlarza :)

A zdjęcia Magika można poznać po tym, że zawsze trafi się gdzieś w tle jego Kangoo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, piana nie duża, ale podobno to cecha szwedzkich szampon, śliskość i domywanie według mnie ok :good: Waterspotów nie zauważyłem przy osuszaniu, mimo, że samochód spłukałem prawie suchy, bo gadka z kumplem i zakamarki jeszcze jechałem APC. Zapach raczej nie wyczuwalny w czasie mycia, ale z butelki czuć dośc przyjemny. Co najważniejsze wosku nie rusza. Dopiero pierwszy raz nim myłem, ale z tej półki cenowej to według mnie jest bardzo dobry :good: Dodam jeszcze, że ja mam różowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, dzięki za odpowiedź. Ja mam za sobą kilka myć paroma szamponami, ale jeszcze nie na tyle, by wyrobić sobie o nich opinie.. Jakieś wnioski można wysnuć, ale nadal szukam tego jedynego.. ;)

Choć ostatnio powiem Wam, że PA Aqua Angel daje radę - mocno skoncentrowany i piana malina. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.