Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

lukwawa, Mi średnio spala ok. 12-13l litrów, jeżdżę mniej więcej po pół-miasto,pół- trasa.Jazda na torze to inna bajka...35-40 ;) Jeżeli chodzi o zawieszenie CUP,to ja się już przyzwyczaiłem,szczerze mówiąc myślałem,że będzie gorzej.W skład tego pakietu CUP wchodzi jeszcze szpera,fotele Recaro i chyba inne tarcze niż w normalnej wersji.Ja brałem pod uwagę tylko czarny,ewentualnie biały z czarnym dachem i czarnymi felgami,muszę przyznać,że ten drugi wygląda naprawde nieźle...No ale,czarny to czarny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

samochód umyty szamponem Polishangel Glissante Shampoo, świetny zapach i poślizg 8-) Jakoś tak przyjemnie się nim myło, może to przez ten zapach :-]

 

Dzięki za próbkę, na pewno kupię większe opakowanie, jest :good::good:

 

Aniołek pilnował, żeby wszystko było w porządku ->

 

120420122419.jpg

 

:D

 

a i jakby ktoś narzekał na swoją wodę to ja muszę taką spłukiwać :

 

120420122429.jpg

 

po umyciu walka z czasem, żeby nie zaschło, bo potem jest lipa straszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KeepeR, załóż załóż,pociesz się troche"lepszym komfortem"zanim wsadzisz wint. :-] Będziesz miał przynajmniej jakieś porównanie,odniesienie do tego jak było na serii,a jak będzie na KW. :) Tak mi się przynajmniej wydaje. ;)

 

z tego co widzę to jest nówka KW więc komfort będzie na wysokim poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczyszczanie alusów. 3 dni pracy, 2 felgi skończone. APC Nielsena + VP Tar Remover, Mac Prickbort, 4nano rim cleaner, VP Bilberry, DJ Lime Prime i na koniec 2 warstwy colliego 845. Do soboty pewnie uporam się ze wszystkimi i będzie można je w końcu założyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód umyty szamponem Polishangel Glissante Shampoo, świetny zapach i poślizg 8-) Jakoś tak przyjemnie się nim myło, może to przez ten zapach :-]

 

Dzięki za próbkę, na pewno kupię większe opakowanie, jest :good::good:

 

Aniołek pilnował, żeby wszystko było w porządku ->

 

Obrazek

 

:D

 

a i jakby ktoś narzekał na swoją wodę to ja muszę taką spłukiwać :

 

Obrazek

 

po umyciu walka z czasem, żeby nie zaschło, bo potem jest lipa straszna...

 

przejechałem juz 4 Leroy'e i nigdzie nie ma tych wiader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte wreszcie autko kumpla po zimie.

DG 901, VP Tar&Glue, apc Meg's, glinka, małe obtarcie zrobione Scholl S17+, S40 + pady polishing, finishing 3M + ipa, DJ Lime Prime + finishing ABW, DJ Purple Haze, szybki Meg's, plastiki Perl, ale on i tak szybko spłynie, koła jeszcze nie ruszane, bo zmiana na letnie kapcie, kilka godzin ciężkiej pracy ale efekt cieszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod nieobecność brata postanowiłem odświeżyć jego subaru imprezę sti wrx. prace zacząłem od 13.25

1. opłukanie z luźnego brudu

2. nielsen cyclone apc 1:10 na ptasie znamiona :P

3. płukanie

4. mycie na dwa wiadra - 50ml duraglossa 901 na 10l ciepłej wody + niezawodna rękawica nigrin :D

5. płukanie

6. osuszanie fluffy'im

7. vp citrus tar & glue remover rozprowadzany pędzlem

8. płukanie

9. mycie na dwa wiadra

10. płukanie

11. glinkowanie bh regular

 

obleciałem maskę, całą lewą stronę, tylną klapę i dach po czym glinka spadła mi na glebę :mrgreen: w ten oto sposób kończąc pracę o 20.30 czyli w sumie 7h przy aucie. na jutro została cała prawa strona, zderzaki i szybki, później korekta itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobało mi się RS500 na żywo, przez ten kolor-mat, biała ładniejsza. ;)

 

:zly::D:P

 

IMO "500" na żywo masakruje system - batmobil :-]

Biały daje radę, ale jedyny słuszny kolor to.........? :-]:kox:

 

[ Dodano: 13 Kwiecień 2012, 22:39 ]

czyli sobotę i niedzielę? Mnie zeszło na tylny zderzak z pół dnia

 

jeszcze poniedziałek, damy radę :-] nagusa mam jakby "na stanie" wiec te 3 dni to tylko mycie :D:kox:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.