Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Robi wrażenie bracie, gratulacje za stan autka

 

 

Dzięki, piątek to był faktycznie nie najlepszy dzień na oglądanie ;)

 

 

czy ja dobrze kojarzę tego Leona, że on lata (i to jest dobre słowo "LATA") czasami po Klaudynie i w rejonie Radiowej i WAT'u?

 

 

Rewir się zgadza, ale ja to wolno jeżdze.... ;)8-)

 

 

Stary byl do bani, nowy troche lepsiejszy. Ale i tak nie mam na niego patentu zeby sie nie lalo. Psikasz raz a dobrze to za duzo leci, na pol dzyngla to sie leje.

 

Evo: Jest jakis patent ma to?

 

 

Ja daje na maxa z bliskiej odległości, rozpyla wtedy po całym aplikatorze i jest ok. Ja NE używam tylko i wyłącznie jako dressingu do gum/plastiku i chyba zamontuje taki korek jak jest w CF/Car Bath etc , będzie najwygodniej.

 

 

A Pnoj polozyc na opony <40 profil za pomoca tego cyngla to juz wyzsza szkola jazdy.

 

 

E tam, producent przewiduje "mess" na opakowaniu, można zawsze zetrzeć z opony :P;)

 

 

Evo Ten biały aplikator, to Zaino, który wystawiał Wax-master, right? Możesz go porównać do Zymolowego?

 

 

Nie używałem Zymolowego, więc nie pomogę. Ja generalnie bawełny nie lubię ale te są całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kilka zdań o trwałości takiego rozwiązania na plastikach 'śliskich' i porowatych (słupki, dyfuzory

 

Ja dla NE jakoś nie znalazłem miejsca i opchnąłem na giełdzie.

Na gumy to jednak Seal Feed - pisałem już - number one :song::good:

A plastik-fantastik, to płatek kosmetyczny w dłoń i mruczysz pod nosem "smart surface science" żeby lepiej szło :-]:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje na maxa z bliskiej odległości, rozpyla wtedy po całym aplikatorze i jest ok. Ja NE używam tylko i wyłącznie jako dressingu do gum/plastiku i chyba zamontuje taki korek jak jest w CF/Car Bath etc , będzie najwygodniej.

 

Dobry pomysl :good:

 

E tam, producent przewiduje "mess" na opakowaniu, można zawsze zetrzeć z opony :P;)

 

E tam, to Ty chyba za duzo masz wspolnego z takimi co maja niski profil ale szerokosc minimum 315 :-];)

Wiem co producent przewiduje ale tam jest napisane felga a nie opona ;)

 

Moj superdrogi ulubiony aplikator do niskich profili: :lol:

 

972ee2d0a57cc806.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worki z piaskiem z przodu+tyl i bedzie good look :)

Mojego MKIV kiedys bedac w PL na wakacjach opuscilem tak ze na prom w Gdyni nie moglem wjechac :wallbash::lol:

A przejazd Wawa-Gdynia zrobilem w rekordowym czasie 8 godzin. Deko to malo przemyslane bylo ale mlody gniewny wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi z kims mnie pomyliłeś ;) ja pierwszy raz mam 17" felge i wydaje mi się duża a co dopiero gwint :D

 

Makki, z tyłu można wozić ale z przedu gorzej :D

 

Na montaż czeka jeszcze coś takiego, musze tylko nawoskować :-]

 

25377377.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony, samochód :good: Interesuje mnie, tak mniej więcej, ile spala przy pełnym ogniu a ile przy "normalnej" jeździe, minimalnie i maksymalnie. Pytam się dlatego, że sprzedawcy zapewniają, że w 13l się zmieszczę ale średnio mi się chce w to wierzyć.

Druga sprawa, zawieszenie (masz auto z pakietem Cup?), czy nie jest za twarde?. Po trzecie, to już w formie ciekawostki, żółty lakier do marca bieżącego roku kosztował dopłaty 1000 PLN po tym terminie podrożał chyba do 7000 PLN :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi z kims mnie pomyliłeś ;) ja pierwszy raz mam 17" felge i wydaje mi się duża a co dopiero gwint :D

 

Makki, z tyłu można wozić ale z przedu gorzej :D

 

Na montaż czeka jeszcze coś takiego, musze tylko nawoskować :-]

 

Obrazek

 

piękny zawias :good: nie czekaj tylko zakładaj na auto :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.