Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dzis i nie przy swoim, ale działałem nad czarnym metalikiem nissana.

na początku myślałem, że to czarny uni, dopiero po pierwszych ruchach maszyny zaczęło być widoczne ziarno

piszę bo chcę wam pokazać "polerowanie w ASO"

auto kupione jako roczne w salonie nissana, na masce delikatna rysa obok reflektora, panowie zaproponowali "wypolerujemy".

 

co po nich zostało??

 

img0591uc.jpg

 

img0590dm.jpg

 

niestety nie mam zdjecia jak to wyglada "po".

auto było myte przez rok na szczotach wiec lakier wyglądał tragicznie, ale wyszło zacnie

 

img0594rd.jpg

 

img0593qi.jpg

 

Lakier bardzo miękki :/ po pierwszym myciu "zgodnym ze sztuką" już pod słońce widać hologramy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umyłem, wyglinkowałem, poszedł AIO cherry glaze, na plastiki PB trim restorer, opony VP traditional, szyby glass cleaner i zgadnijcie co :?::?::?:

 

Zaczął padać deszcz :zly::wallbash:

 

Ale zobacz ile udało ci sie zrobić zanim zaczęło padać. Teraz tylko bacznie obserwować co i jak sie zachowuję i ile trzymie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne porządki po całym tygodniu jazdy, umyty na dwa wiadra, szampon meguairs, położony wosk collinite 476, na oponach diamondbrite, wydechy wypolerowane zwykłą pastą K2, potem poszedł wosk ;) Plastiki zewnątrz jak i wewnątrz nie były ruszane niczym, od ponad roku nic na nie nie kładłem i jest okej :good: Do skóry poszedł preparat tenzi, troszkę brudu jednak było, następnie zabezpieczone odpowiednim środkiem, którego nazwa ze względu na swoją długość jest mi nieznana :D Wybaczcie jakość, ale robione telefonem po ciemku:

59812011.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

tak, wiem nie mam talentu do programów graficznych :kox: Samochód ma trzy latka i 65tyś km przebiegu i wbrew opinii o producencie jest zupełnie bezawaryjny ;) Niestety na lakierze mimo właściwie braku swirlsów możemy doszukać się rozmaitych małych rysek, które wynikają po prostu z ciągłej eksploatacji, auto odwiedziło 2 kontynenty, zwiedziło całą Polskę, do tego przez cały swój żywot nie widziało garażu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stać się nie powinno, generalnie włącz klimę i przewietrz samochód, bo na zdrowie nie bardzo pomaga takie śmierdzące powietrze ...

 

Możesz zapuścić profilaktycznie jakiś granat czyszczący do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.