Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio zdjąłem napis Scirocco i się przeraziłem, mycie pędzelkiem emblematów to chyba jednak nie za dobry pomysł :wallbash: Więc dziś na szybko, Menzerna 2500 na pomarańczowym Flexipads, potem Ultrafina na niebieskim. Korekta może nie jakaś konkretna, ale przynajmniej w słońcu nie będzie mnie już denerwować. Jako tako starałem się 50/50 uchwycić, ale chyba nie za bardzo wyszło, cykałem niestety komórką. Na klapę bagażnika poszedł po tym oczywiście HDC i Carbon :-]

 

IMG_0608.jpg

 

IMG_0612.jpg

 

IMG_0620.jpg

 

Co więcej VW zrobiło mi prezent i przemyślało kwestię znaczków. Wcześniej przedni oklejałem i dopiero jechałem plastidpiem. Okazało się, że te chromy są nakładane. Zdjąłem przód i tył, właśnie schną :D

 

IMG_0605.jpg

 

IMG_0618.jpg

 

No i wpadły niespodzianki z tajemniczych pudełek ;)

 

IMG_0600.jpg

 

IMG_0602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat's, również nałożyłem NW na wszystkie szyby,a na przedniej 50/50 NW Autoland vs RainX. Zobaczymy co to jak to i czym się różni. ?! :o

Aplikcja: RainX miażdży

Odpychanie wody: RainX

Mgiełka po wycieraczkach/ w zimniejsze dni przez pierwsze parę min.: w RainX'ie prawie brak

Trwałość: Autoland jakby dłużej siedzi, ale tak słabo, że lepiej go nie mieć

 

Takie moje spostrzeżenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoland słabo siedzi ? :shock: Może nie miałem innego porównania to nie wiem,ale teraz zobaczę. Aplikowałem go ostatnio przed zimą 23.12.11r. i dopiero teraz widzę,że się już kończy. Jak auto stoi,popada deszcz,lub jak myję to widac,ze coś jest,ale np. już podczas jazdy na drodze szybkiego ruchu kropelki tak nie spierniczają jak powinny. Wytrzymała całą zimę,te warunki itp,więc wystarczy,zadowalajacy efekt jak na tę cene. :good: A w warunkach letnich jest jeszcze dłużej. Już to kiedyś ktoś też pisał,ze słabo siedzi,ale nie wiem od czego to zależy do końca(może u mnie jest dłużej,bo mało,praktycznie wcale nie używam płynu do spryskiwaczy),który jakby nie było osłabia efekt NW. Z resztą co to za problem nałożyc ją sobie np raz na 3 miesiace-chyba żaden. :song: P.s Wczoraj widziałem RainX w Tesco. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocników mam w sumie 6, w sumie od wczoraj 5, bo jednen z bliźniaków labradorów zdechł.

 

Na żywo każdy chwali wydech, może jak byś zobaczył, to byś się przekonał :good: Czekam cały czas na odpowiedź w sprawie nowego catbacka, więc i nowe końcówki wpadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podniosłem troszkę moc w moim gnojowozie, +25KM i +51NM, wywaliłem egr z ECU i zaślepiłem całkowicie, DPF został jak był bo sprawuje się bardzo dobrze więc nie było potrzeby.

 

PS

Seria: 157,6KM, 331,5Nm

Mod: 183,6KM, 380,9Nm

Wykres wkrótce bo nie mam jpg'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik niszczy :-]

Z ciekawości spytam, czy wymieniałeś zbiornik płynu chłodzącego, bo wygląda rewelacyjnie.

 

Wymieniałem, jest to już trzeci zbiornik w tym aucie :)

 

W pierwszym ( który był w aucie od nowości ) padł czujnik poziomu płynu więc wymiana, długi nie wytrzymał presji i pękł na łączeniu dolnej części zbiorniczka z górną - ASO nie uznało reklamacji więc trzeba było kupić kolejny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.