Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

booohal, Galant przepiękny, gdyby nie względy praktyczne związane z serwisem to bym Gala w kombi szukał w zeszłym roku, nie Focusa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

W sobotę było woskowanie, dziś lekki deszczyk i niestety kurz z placu obok osiadł na caluuuutkim aucie. Wkurzyłem się, pojechałem spłukać programem 4 za 2 zł. Woda uciekała z auta aż miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj ale w sobotę:

 

Środek wymyty APC, na plastiki PB Natural Look, odkurzanie, mycie szyb... oczywiście nie mogło obyć się bez stripper scenta :-]

 

A jak wszystko dobrze pójdzie to od piątku zaczynam pierwszą w życiu korektę lakieru, trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witles, mam to do końca życia więc luzik.

Musiałem być z chorą córką w domu a później praca. Miałem plan na piękne czarne,zapuszczone autko ale się nie udało. Co się odwlecze to nie uciecze!!!!!!!!!

 

no mam nadzieje bo konkurencja siedzi na ogonie :P :P

 

[ Dodano: 19 Marzec 2012, 08:45 ]

@czaptan ruda zaczyna już.... :o:/

 

mnie tez juz wpiernicza...

 

Obrazek Obrazek Obrazek

 

Wyczyść i zabezpiecz to jakoś - jeżeli będzie to na bieżąco kontrolował to przez najbliższe lata nic poważnego tam nie wyjdzie.

 

W wakacje jak szukałem samochodu to oglądałem kilka focusów mk1 fl. Jeden wydawał się igiełka - srebrny,1.6 benzyna,krajówka, 150tys przelotu, full historia, oferta prywatna, pierwsza właścicielka od nowości - pani w średnim wieku,wciąż na gwarancji blacharskiej, ponoć bez wypadek.

2003 rocznik a od nowości miał już na gwarancji malowane wszystkie elementy poza przednimi błotnikami i dachem, z czego tylna klapa i drzwi już dwa razy. Miał jakieś bieżące wykwity ale bardziej nalotowe na progach. Generalnie mi nie przeszkadzało to ,że to było już malowane ale zdałem sobie sprawę ,że to będzie walka z wiatrakami i wkoło będę to poprawiał. Odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.