Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

witles, mam to do końca życia więc luzik.

Musiałem być z chorą córką w domu a później praca. Miałem plan na piękne czarne,zapuszczone autko ale się nie udało. Co się odwlecze to nie uciecze!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dzis ogarnalem letnie, porzadne mycie + CG Wheel Guard. Zdjete zimowki potraktowane piana Karchera i Atackiem zeby z grubsza czyste byly. Umylem tez jednego woza APC w duzym stezeniu, wyglinkowalem i przetarlem IPA. 508 czeka w garazu na jakis wosk, a 207 brudne z czystymi kolami stoi na dworze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak coś powalczyłem, wczoraj auto umyte wyglinkowane, dziś pierwszy raz z polerką, parę rysek znikło ale nie wszystkie, jeszcze dużo nauki przede mną no ale nikt się nie urodził mistrzem :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 4f366.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna, kolejki na bezdotyku, ciepełko... czegóż chcieć więcej? :)

 

- pianowanie VP Neutral SF

- płukanie

- dwa wiaderka i Very Cherry

- płukanie

- suszenie

 

Z powodu kolejek i kręcących się panów z obsługi na bezdotyku T&G, glinka czy pędzelkowanie zakamarków musiało zostać pominięte :(

 

- opony umyte APC

- szyby umyte płynem

- auto + szyby przeleciane IPA

- moja pierwsza aplikacja Rain-Xa na wszystkie szyby, łatwo nie było. Ale chyba już będę umiał

- Brilliance na opony (na porównanie z Endurancem czasu nie było)

- DoDo Juice Hard Candy na lakier (zeszło 3 g, aż sam się zdziwiłem :shock: ) - ktoś wie ile to może poleżeć na aucie? ;)

- S-A-S na plastiki na zewnątrz

- trochę ogarnąłem bajzel pod maską

 

Na wnętrze czasu nie starczyło, dziewczyna już czekała ;). Poniżej foty, parch był już straszny:

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

16.jpg

 

17.jpg

 

18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, gruby_RS, pojeżdżę trochę po piachu to znowu się progi do czystej blachy wypiaskują :P . Nie wiem nawet, czy to ruszać. Zamaluję to zaś zlezie, pod chlapaczami będzie jeszcze gorzej. I tak nie mam źle, bo klasyczne miejsca (doły drzwi, styk lusterka z blachą i szybą w drzwiach, okolice listwy na klapie) jeszcze są zdrowe. Może tak ciutkę jakimś barankiem to pociągnąć na tych progach? W mega estetyczny szał bawił się nie będę, bo ilość odprysków i odłażącego klaru na zderzakach aż boli, więc nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hdc recznie czy maszyną?

Mnie ostatnio wku.wił ten środek. Miesiąc temu nakładałem ręcznie aplikatorem z mikrofibry, spolerowanie zielonym sonusem - wszystko bez problemu.

Na początku tego tygodnia, na innym aucie nie mogłem go dobrze i równomiernie rozprowadzić, dodatkowo problemy ze spolerowaniem - dramat.

 

Do maszynowej aplikacji czarne pady Flexipads będą ok? Jakie obroty? Do zniknięcia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj a wczoraj zmieniłem koła i umyłem mojej dziewczynie Audi A3

-wymiana kół

Wewnątrz:

-wymyte dywaniki gumowe

-wyczyszczone plastiki i nałożony POORBOYS WORLD NATURAL LOOK

-odkurzanie w środku

Zewnątrz:

-mycie APC BILT HAMBERT SURFEX

-mycie na dwa wiadra +szampon MEGUIARS GOLD CLASS

-wycieranie ręcznikiem FLUFFY DRYER

-R222 PAINTWORK CLEANSER

-wosk PETE'S 53

-opony VALETPRO TRADITIONAL

-umyte koła zimowe

33d5d29c0086426fgen.jpg

1e3ac08aa012ee8agen.jpg

32e1e2898e009f6cgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.