Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Odkurzone (wożenie rudego kundla na tylnim siedzeniu z ciemną tapicerką :wallbash: ), umyte szybki, wyprane mikrofibry i pogawędka z sąsiadem, który plakował opony w MB GL450 CDI a póżniej spryskiwał czymś nadkola i przecierał szmatą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Foka: stalówki i opony wyszorowane En-Jee, dywaniki APC Nielsen, bezdotyk :/ , odkurzanie, plastiki wewnątrz Megs Natural Shine, oponki Megs Endurance, plastiki zewnątrz AG Bumper Care, szybki Tenzi.

 

Tikacz: dywaniki APC Nielsen, stalówki i opony En-Jee, pre-wash Natural PH Foam i płukanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że dziś z słonku było .....

 

67b222d96077e29c.jpg

 

Wyciągnąłem wiadra, marolexa i udałem się na bez dotyk :D Później zarzuciłem świeżą warstwę FK 1000p ostatni raz przed sezonem, Traditional na opony i wykonałem test Rain-X i CV, ale o tym później. Dodatkowo zalazłem letni płyn 303 do spryskiwaczy :D

 

Dodatkowo oddałem felgi do szybkiej renowacji, bo powiedzmy że były lekko zmęczone przez poprzedniego właściciela:

 

IMG_0186%2520%255B1600x1200%255D.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, Uważaj jak będzie wyższa temperatura żebyś nie miał poplamionych spodni od Enduranca dziś mieliśmy poruszony temat że od temperatury zaczyna nim chlapać po nadkolach więc tu będzie pewnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbić nie wbiję, zimówki mają 5 mm z przodu, wolę już ich nie dobijać :D

Tutaj takie po robótce, światło kiepskie, telefon wbrew reklamom coś robić dobrych fot nie chce :D Jutro może wyjadę na zewnątrz to coś się pyknie :o

 

21912031415537259157.jpg

 

75108775603026485376.jpg

 

39630677034471409377.jpg

 

Tata przy polerowaniu zajrzał do garażu, popatrzył z 2 minuty i rzucił : Chyba przestoi teraz w garażu, będziesz jeździł czym innym, a ten ma tak wyglądać cały czas :lol: Zawsze to jakieś docenienie robótki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, Uważaj jak będzie wyższa temperatura żebyś nie miał poplamionych spodni od Enduranca dziś mieliśmy poruszony temat że od temperatury zaczyna nim chlapać po nadkolach więc tu będzie pewnie to samo.

 

uu dobrze ze mi powiedziales - bede uwazal. dzieki. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, :good: wrzuć fotki w słońcu ;)

OT: dzisiaj pierwszy raz miałem okazję polatać scirocco- świetne autko, szczególnie w R'ce ;)

Tylko 19" to jednak nie moja bajka... Ale na 17" byłoby rewelacja :):good:

 

Podpisuję się pod tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie nie mierzyłem, bo za bardzo nie było jak. Do setki te 6,6-6,7, 200 pojawia się stosunkowo szybko, ale dokładniej Ci nie powiem ;)

 

Chłopaki po Stage3, czyli k04, wydech od MG, program i IC od S3 mają po 5 do paczki i 16 do 200 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.