Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnie dni pracowałem nad Seatem Leonem. Standardowy zestaw FG500 + FF3000. Zdjęcia zaraz po umyciu, jeszcze bez żadnego glaze'u czy LSP.

 

p3140293.jpg

 

p3140295.jpg

 

p3150303.jpg

 

p3150305.jpg

 

p3150309.jpg

 

p3150326.jpg

 

p3150334o.jpg

 

p3150321.jpg

 

p3150323.jpg

 

p3150324o.jpg

 

p3150337.jpg

 

Jeszcze jutro w pełnym słońcu zobaczę co w trawie piszczy, ale już na pierwszy rzut oka widać, że pewien czarny Leon, dosyć często pokazywany na forum, nie ma do niego startu.. :song:

 

 

Nie, nie chcę czerwonego paska:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) dziś wyciągnąłem alusy zakupione zimą do mojego autka i jak zobaczyłem je od środka stwierdziłem że w tak brudnym stanie nie mogę ich założyć więc postanowiłem je "odświeżyć" Śledząc to forum widziałem wiele osób które czyściły felgi i wyglądały one jak nowe. Moje pytanie czy zna ktoś na śląsku jakieś sklepy (Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Katowice ew. okolice) gdzie oferowana jest chemia samochodowa?? Szukałem na forum, google i nic nie znalazłem. Chodzi mi o taki typowy sklep z kosmetykami do aut. Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź

 

P.S sorki jeżeli napisałem w złym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
witam :) dziś wyciągnąłem alusy zakupione zimą do mojego autka i jak zobaczyłem je od środka stwierdziłem że w tak brudnym stanie nie mogę ich założyć więc postanowiłem je "odświeżyć" Śledząc to forum widziałem wiele osób które czyściły felgi i wyglądały one jak nowe. Moje pytanie czy zna ktoś na śląsku jakieś sklepy (Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Katowice ew. okolice) gdzie oferowana jest chemia samochodowa?? Szukałem na forum, google i nic nie znalazłem. Chodzi mi o taki typowy sklep z kosmetykami do aut. Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź

 

P.S sorki jeżeli napisałem w złym temacie.

 

mrcleaner

 

oraz

 

http://www.riseandshine.pl/sklep/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak wróciłem ze szkoły, zabrałem się do pracy :D

- pianowanie Glorią VP Snow Foam

- mycie na dwa wiadra Dodo Juice BTBM

- glinkowanie, poszło dosyć sporo, więc w ruch poszedł VP Tar&Glue Remover

- mycie na dwa wiadra

- osuszanie Fluffym

- w międzyczasie mycie felg i wnęk Surfexem HD w dosyć dużym stężeniu, wypędzelkowane, potem R222, IronX żeby ściągnąć resztki

- wjazd do garażu, dosuszenie, zniszczenie dwóch rys, Menzerna 2500 na średnim padzie, potem Ultrafina na niebieskim 3M, IPA

- odkurzenie, wymycie pedałów, dywaników, zabezpieczone 303 Protectantem

- plastiki, wnęki, przyciski wymyte APC, nałożony PB Natural Look

- wszystkie szybki wewnątrz i zewnątrz płynem do szyb SV

- na przednie plastiki z zewnątrz poszedł Bumper Care, na uszczelki również 303

- teraz furka się ogrzewa, czeka aż obejrzę Klan :-] i wracamy żeby polecieć z duetem HDC + Carbon oraz z Wheel Guardem i SV Pneu na felgi i opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.